/    /    /    /    /  

Saloos Ho - sho 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Éterické oleje E - J
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
80
ks
Bez DPH 66 Kč

Saloos Ho - sho 10 ml

Saloos Ho-sho je éterický olej vysoké kvality s komplexními účinky. Pod tímto tajemným názvem se skrývá skořicovník kafrový charakteristický svou typickou kafrovou vůní s balzamickými tóny. Skořicovník kafrový podporuje prokrvení v tkáních a podporuje i účinky dalších éterických olejů či přípravků.

Ho-sho je silice vhodná zejména při dýchacích obtížích, kdy pomáhá pročišťovat dýchací cesty a dlouhodobě udržovat jejich průchodnost. Působí při rýmě, nachlazení i chronických obtížích, jako je například bronchitida či astma. Uvolňuje dýchací trakt a snižuje otok dýchacích cest.

Díky prokrvujícím účinkům lokálně prohřívá tkáně a podporuje tak svalové uvolnění. Pomáhá i od dlouhotrvajících bolestí a je vhodným přípravkem při artróze a revmatizmu. Zároveň působí také na psychiku a mírní nervové vyčerpání.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.

Saloos Ho - sho 10 ml

Saloos Ho-sho je éterický olej vysokej kvality s komplexnými účinkami. Pod týmto tajomným názvom sa skrýva škoricovník gáfrový charakteristický svojou typickou gáfrovou vôňou s balzamickými tónmi. Škoricovník gáfrový podporuje prekrvenie v tkanivách a podporuje aj účinky ďalších éterických olejov alebo prípravkov.

Ho-sho je silica vhodná najmä pri dýchacích ťažkostiach, kedy pomáha prečisťovať dýchacie cesty a dlhodobo udržiavať ich priechodnosť. Pôsobí pri nádche, nachladnutí aj chronických ťažkostiach, ako je napríklad bronchitída či astma. Uvoľňuje dýchací trakt a znižuje opuch dýchacích ciest.

Vďaka prekrvujúcim účinkom lokálne prehrieva tkanivá a podporuje tak svalové uvoľnenie. Pomáha aj od dlhotrvajúcich bolestí a je vhodným prípravkom pri artróze a reumatizme. Zároveň pôsobí aj na psychiku a mierni nervové vyčerpanie.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Cinnamomum Camphora Oil
i
i

aromaterapeutické účinky: nachlazení a viróza, posílení srdeční činnosti, revmatismus a artritida, stres a úzkost
konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz