/    /    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Hořčičný olej 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Hořčičný olej
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
184
ks
Bez DPH 160 Kč

Nobilis Tilia Hořčičný olej 100 ml

Hořčičný olej Nobilis Tilia je lisován za studena, a tak si zachovává množství prospěšných živin a minerálních látek, které naše tělo i pokožka potřebují. Olej je bohatý na množství mastných kyselin a minerálních látek, napomáhá správnému prokrvení a pohyblivosti těla. Hořčičný olej zlepšuje pohyblivost kloubního aparátu, pomáhá při zimomřivosti a celkovém nedostatku energie.

Hořčičný olej obsahuje množství esenciálních mastných kyselin omega 3 a 6 a také minerálních látek, které posilují imunitu a celkově zlepšují fungování organismu. Vnitřní užití podporuje tvorbu žaludečních šťáv, působí proti nechutenství a urychluje činnost střev.

Při vnějším užití podporuje olej prokrvení kožní tkáně, zahřívá svaly i klouby, a působí tak pozitivně na pohyblivost celého kloubního aparátu. Látky obsažené v hořčičném oleji jsou také výborným pomocníkem pro prokrvení pokožky, bojují proti prochlazení a špatnému prokrvování končetin, nedostatku energie a také celkové únavě.

Použití: Malé množství oleje aplikujte na postiženou pokožku a lehkou masáží rozetřete. Používejte podle potřeby 2 - 3x denně.

Dávkování: 1 čajovou lžičku oleje užívejte 1 - 2x denně 30 minut před jídlem po dobu alespoň 3 týdnů.

Nobilis Tilia Hořčičný olej 100 ml

Horčicový olej Nobilis Tilia je lisovaný za studena, a tak si zachováva množstvo prospešných živín a minerálnych látok, ktoré naše telo aj pokožka potrebujú. Olej je bohatý na množstvo mastných kyselín a minerálnych látok, napomáha správnemu prekrveniu a pohyblivosti tela. Horčicový olej zlepšuje pohyblivosť kĺbového aparátu, pomáha pri zimomravosti a celkovom nedostatku energie.

Horčicový olej obsahuje množstvo esenciálnych mastných kyselín omega 3 a 6 a tiež minerálne látky, ktoré posilňujú imunitu a celkovo zlepšujú fungovanie organizmu. Vnútorné použitie podporuje tvorbu žalúdočných štiav, pôsobí proti nechutenstvu a urýchľuje činnosť čriev.

Pri vnútornom použití olej podporuje prekrvenie kožného tkaniva, zahrieva svaly aj kĺby a pôsobí tak pozitívne na pohyblivosť celého kĺbového aparátu. Látky obsiahnuté v horčicovom oleji sú takisto výborným pomocníkom pre prekrvenie pokožky, bojujú proti prechladnutiu a zlému prekrveniu končatín, nedostatku energie a tiež celkovej únave.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Sinapis Alba Seed Oil
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz