/    /    /    /    /    /  

Taoasis Horký šálek levandule, Baldini 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Směsi éterických olejů, Ostatní čaje
Produktová řada: Baldini Směsi ÉO
Certifikáty: DEMETER, FSC, BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
139
ks
Bez DPH 121 Kč

Taoasis Horký šálek levandule, Baldini 10 ml

Horký šálek levandule Baldini vám pomůže s usínáním a příjemně vás uklidní. 100% čisté aroma levandule má pozitivní účinky na tělo i mysl, současně krásně provoní a ochutí šálek čaje a udělá z něj opravdu zajímavý nápoj.

Horký šálek s levandulí je skvělým doplňkem pro ochucení, provonění a posílení uklidňujících účinků čaje. Kvalitní levandulové aroma v alkoholu má jemné uklidňující účinky, pomůže vám relaxovat po dlouhém náročném dni a naladí vás ke spánku. Levandule je známý pomocník také při nespavosti, neklidu a stresu.

Použití: 2-6 kapek nakapejte do trochy medu či sirupu a zamíchejte do teplého čaje. Pijte nejlépe večer před uložením ke spánku.

Upozornění: Neužívejte, pokud máte nízký krevní tlak.

Taoasis Horký šálek levandule, Baldini 10 ml

Horúca šálka levandule Baldini vám pomôže so zaspávaním a príjemne vás upokojí. 100% čistá aróma levandule má pozitívne účinky na telo aj myseľ, zároveň krásne rozvonia a ochutí šálku čaju a urobí z nej skutočne zaujímavý nápoj.

Horúca šálka s levanduľou je vynikajúcim doplnkom na ochutenie, rozvoňanie a posilnenie upokojujúcich účinkov čaju. Kvalitná levanduľová aróma v alkohole má jemné upokojujúce účinky, pomôže vám relaxovať po dlhom náročnom dni a naladí vás na spánok. Levanduľa je známy pomocník takisto pri nespavosti, nepokoji a strese.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Ethanol1), Lavandula Officinalis Oil1)
1) Demeter
i
i

obal: skleněný
přebal: papírový
produktové řady: Baldini Směsi ÉO

Výrobce

TAOASIS GmbH
Dahlbrede 3
32758 Detmold
Německo
http://taoasis.com/