/    /    /    /    /    /  

Taoasis Horký šálek punč, Baldini 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Směsi éterických olejů, Ostatní čaje
Produktová řada: Baldini Směsi ÉO
Certifikáty: DEMETER, FSC, BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
139
ks
Bez DPH 121 Kč

Taoasis Horký šálek punč, Baldini 10 ml

Horký šálek punč Baldini zahřeje tělo i duši a zároveň krásně provoní váš čaj. 100% čisté aroma koření a citrusových plodů se perfektně hodí pro dlouhé podzimní a zimní večery a zahřeje vás, když se necítíte úplně ve své kůži. Kořeněná vůně punče se skvěle hodí i pro předvánoční období.

Horký šálek punč skvěle ochutí váš běžný čaj, provoní jej a posílí jeho uklidňující a prohřívací účinky. Skořice je skvělým společníkem v zimě a na podzim kvůli svým zahřívacím účinkům. Společně s citrusovými plody a sladkou vanilkou tvoří skvělou kombinaci pro zimní období i pro chvíle, kdy potřebujete zahřát tělo i duši.

Použití: 2-6 kapek nakapejte do trochy medu či sirupu a zamíchejte do teplého čaje.

Taoasis Horký šálek punč, Baldini 10 ml

Horúca šálka punč Baldini zahreje telo aj dušu a zároveň krásne rozvonia váš čaj. 100% čistá aróma korenia a citrusových plodov sa perfektne hodí na dlhé jesenné a zimné večery a zahreje vás, keď sa necítite úplne vo svojej koži. Korenistá vôňa punču sa výborne hodí aj na predvianočné obdobie.

Horúca šálka punč vynikajúco ochutí váš bežný čaj, rozvonia ho a posilní jeho upokojujúce a prehrievajúce účinky. Škorica je výborným spoločníkom v zime a na jeseň kvôli svojím zahrievajúcim účinkom. Spoločne s citrusovými plodmi a sladkou vanilkou vytvárajú úžasnú kombináciu pre zimné obdobie a pre chvíle, kedy potrebujete zahriať telo a dušu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Ethanol1), Cinnamomum Zeylanicum Leaf Oil2), Citrus Sinensis Peel Oil2), Syzygium Aromaticum Flower Oil1), Vanilla Plantifolia Fruit Extract2)
1) Demeter, 2) Bio
i
i

obal: skleněný
přebal: papírový
produktové řady: Baldini Směsi ÉO

Výrobce

TAOASIS GmbH
Dahlbrede 3
32758 Detmold
Německo
http://taoasis.com/