/    /    /    /    /    /  

Taoasis Horký šálek zázvor a citron, Baldini 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Směsi éterických olejů, Ostatní čaje
Produktová řada: Baldini Směsi ÉO
Certifikáty: DEMETER, FSC, BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
139
ks
Bez DPH 121 Kč

Taoasis Horký šálek zázvor a citron, Baldini 10 ml

Horký šálek zázvor a citron Baldini zahřeje tělo i duši a zároveň krásně provoní váš čaj. 100% čisté aroma zázvoru a citrusových plodů se perfektně hodí pro dlouhé podzimní a zimní večery. Pořádně vás prohřejí, když jste nemocní nebo na vás něco leze.

Horký šálek zázvor s citronem skvěle ochutí váš běžný čaj, provoní jej a posílí jeho uklidňující a prohřívací účinky. Zázvor je skvělým společníkem v zimě a na podzim, zahřívá celé tělo a posiluje jej vůči virózám, chřipkám a dalším onemocněním. Společně s citronem tvoří skvělou kombinaci pro chvíle, kdy jste nemocní, něco na vás leze, nebo chcete jen za dlouhého chladného večera zahřát tělo i duši.

Použití: 2-6 kapek nakapejte do trochy medu či sirupu a zamíchejte do teplého čaje.

Taoasis Horký šálek zázvor a citron, Baldini 10 ml

Horúca šálka ďumbier a citrón Baldini zahreje telo aj dušu a zároveň krásne rozvonia váš čaj. Zahrejú vás, keď ste chorí alebo na vás niečo lezie.100% čistá aróma ďumbiera a citrusových plodov sa perfektne hodí na dlhé jesenné a zimné večery. Poriadne vás prehrejú, keď ste chorí alebo na vás niečo lezie.

Horúca šálka ďumbier s citrónom výborne ochutí váš bežný čaj, rozvonia ho a posilní jeho upokojujúce a prehrievajúce účinky. Ďumbier je vynikajúcim spoločníkom v zime a na jeseň, zahrieva celé telo a posilňuje voči virózam, chrípkam a ďalším ochoreniam. Spoločne s citrónom vytvára výbornú kombináciu pre chvíle, kedy ste chorí, niečo na vás lezie, alebo len chcete počas dlhého chladného večera zahriať telo a dušu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Ethanol1), Citrus Limonum Peel Oil1), Zingiber Officinale Root Oil1), Citrus Sinensis Peel Oil2), Citrus Aurantifolia (Lime) Peel Oil2)
1) Demeter, 2) Bio
i
i

obal: skleněný
přebal: papírový
produktové řady: Baldini Směsi ÉO

Výrobce

TAOASIS GmbH
Dahlbrede 3
32758 Detmold
Německo
http://taoasis.com/