/    /    /    /  

Redecker Hřeben z bukového dřeva Afro Comb 9 cm

686860 Afro Comb

Značka:
Množství: 9 cm
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 18 cm / 359 Kč
Kategorie: Dřevěné hřebeny
Produktová řada: Redecker Vlasy
Hodnocení:
3,5/5 2 hlasy
Cena
279
ks
Bez DPH 231 Kč

Redecker Hřeben z bukového dřeva Afro Comb 9 cm

Hřeben z bukového dřeva Afro Comb Redecker s rukojetí je vhodný pro rozčesání velmi hustých vlasů a kudrnatých vlasů, které se snadno zaplétají a je obtížné je jakkoliv upravovat pomocí běžných hřebenů a kartáčů. Je vyrobený z lakovaného bukového dřeva bez použití jakýchkoliv syntetických materiálů a díky své hladké úpravě je velice příjemný do ruky.

Tento hřeben má širší mezery mezi zuby, které usnadňují rozčesávání i skutečně zacuchaných vlasů a oceníte jej zejména, pokud jsou vaše vlasy velmi husté, vlnité či kudrnaté. Díky své kompaktní velikosti je to ideální pomocník do kabelky a můžete jej nosit kdykoliv s sebou.

Hřeben rozčesává vlasy bez tahání a nadměrného vytrhávání a velice snadno se čistí. Díky šetrnému použití nepoškozuje vlasy, nezpůsobuje třepení konečků a zanechává vlasy uhlazené a zářivě lesklé.

Použití: Použijte hřeben na rozčesání vlasů.

Tip: Dřevěné hřebeny jsou vyrobeny ručně ze dřeva, jsou antistatické a jejich použití je velmi příjemné.

Redecker Hřeben z bukového dřeva Afro Comb 9 cm

Hrebeň z bukového dreva Afro Comb Redecker s rukoväťou je vhodný pre rozčesávanie veľmi hustých a kučeravých vlasov, ktoré sa ľahko zapletajú a je zložité ich akokoľvek upravovať pomocou bežných hrebeňov a kief. Je vyrobený z lakovaného bukového dreva bez použitia akýchkoľvek syntetických materiálov a vďaka svojej hladkej úprave je veľmi príjemný do ruky.

Tento hrebeň ma širšie  medzery medzi zubami, ktoré urýchľujú rozčesávanie aj skutočne zauzlených vlasov a oceníte ho najmä, pokiaľ sú vaše vlasy veľmi husté, vlnité či kučeravé. Vďaka svojej kompaktnej veľkosti je to ideálny pomocník do kabelky a môžete ho nosiť kedykoľvek so sebou.

Hrebeň rozčesáva vlasy bez ťahania a nadmerného vytrhávania a veľmi ľahko sa čistí. Vďaka šetrnému použitiu nepoškodzuje vlasy, nespôsobuje štiepenie končekov a zanecháva vlasy uhladené a žiarivo lesklé.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bukové dřevo
i
i

konzistence: pevná
produktové řady: Redecker Vlasy
složení: vhodné pro vegany

Výrobce

Bürstenhaus Redecker GmbH
Bockhorster Landweg 19
D-33775 Versmold
Německo
tel: +49 (0) 5423 94 64 - 0
www.redecker.de