/    /    /    /  

Redecker Hřeben z bukového dřeva pro psy, pro hustou dlouhou srst 23,5 cm

492523 Dog Brush

Značka:
Množství: 23,5 cm
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Péče o srst zvířat
Produktová řada: Redecker Domov
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
439
ks
Bez DPH 363 Kč

Redecker Hřeben z bukového dřeva pro psy, pro hustou dlouhou srst 23,5 cm

Oboustranný hřeben z bukového dřeva pro psy Redecker důkladně pročeše hustou a dlouhou srst díky kombinaci přírodních mikrovláken a kovových drátků. Ty spolehlivě rozčešou zacuchanou srst a odstraní z ní nečistoty.

Kartáč z voskovaného bukového dřeva, pocházejícího z udržitelných zdrojů, je ideálním pomocníkem pro rozčesávání dlouhé srsti. Díky ostřejším kovovým drátkům účinně rozčeše zacuchanou srst, zatímco přírodní mikrovlákna odstraní nečistoty a srst uhladí.

Kartáč je vhodný pro každodenní péči o dlouhou hustou srst, kterou rozčesává lehce, bez nutnosti tahání. Srst je tak jemná, čistá a díky pravidelné péči získává krásný lesk.

Použití: Kartáč použijte pro rozčesání zacuchané dlouhé srsti a také ho zařaďte do pravidelné péče o srst zvířete.

Redecker Hřeben z bukového dřeva pro psy, pro hustou dlouhou srst 23,5 cm

Obojstranný hrebeň z bukového dreva pre psy Redecker dôkladne prečeše hustú a dlhú srsť vďaka kombinácií prírodných mikrovlákien a kovových drôtikov. Tie spoľahlivo rozčešú zauzlenú srsť a odstránia z nej nečistoty.

Kefa z voskovaného bukového dreva, pochádzajúceho z udržateľných zdrojov, je ideálnym pomocníkom pre rozčesávanie dlhej srsti. Vďaka ostrejším kovovým drôtikom účinné rozčeše zauzlenú srsť, zatiaľ čo prírodné mikrovlákna odstránia nečistoty a srsť uhladia.

Kefa je vhodná pre každodennú starostlivosť o dlhú hustú srsť, ktorú rozčesáva ľahko, bez nutnosti ťahania. Srsť je tak jemná, čistá a vďaka pravidelnej starostlivosti získava krásny lesk.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bukové dřevo
i
i

produktové řady: Redecker Domov
zvířata: psi

Výrobce

Bürstenhaus Redecker GmbH
Bockhorster Landweg 19
D-33775 Versmold
Německo
tel: +49 (0) 5423 94 64 - 0
www.redecker.de