/    /    /    /  

Redecker Hřeben z bukového dřeva s kolíčky z javoru 18,5 cm

700024 Wooden Hairbrush

Značka:
Množství: 18,5 cm
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Dřevěné hřebeny
Produktová řada: Redecker Vlasy
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
389
ks
Bez DPH 321 Kč

Redecker Hřeben z bukového dřeva s kolíčky z javoru 18,5 cm

Menší hřeben Redecker z bukového dřeva s krátkými kolíčky z javoru je vhodný pro všechny typy vlasů. Jemně rozčesává i zacuchané a husté vlasy. Úzká rukojeť se dobře drží a usnadňuje manipulaci.

Dřevěné kolíčky mají zakulacené zakončení, které je příjemné na pokožce hlavy. Hřeben je díky tomu vhodný i pro citlivou pokožku hlavy. Kolíčky jsou velmi jemné a hladké, příjemně se používají, necuchají vlasy, ale velmi účinně je rozčesávají. Kaučukový polštářek tlumí pohyby kolíčků a usnadňuje rozčesávání. Hřeben se velmi snadno používá, lehce čistí i udržuje čistý.

Použití: Použijte hřeben na rozčesání vlasů.

Tip: Zakulacené dřevěné kolíčky jsou příjemné a vhodné pro pravidelnou masáž pokožky hlavy. Ta prokrvuje vlasové kořínky a stimuluje krevní oběh v pokožce.

Redecker Hřeben z bukového dřeva s kolíčky z javoru 18,5 cm

Menší hrebeň Redecker z bukového dreva s krátkymi ostňami z javora je vhodný pre všetky typy vlasov. Jemne rozčesáva aj strapaté a husté vlasy. Úzka rukoväť sa dobré drží a urýchľuje manipuláciu.

Drevené ostne majú zaguľatené zakončenie, ktoré je príjemne na pokožku hlavy. Hrebeň je vďaka tomu vhodný aj pre citlivú pokožku hlavy. Ostne sú veľmi jemné a hladké, príjemne sa používajú, nestrapatia vlasy, ale veľmi účinne ich rozčesávajú. Kaučukový vankúšik tlmí pohyby ostňov a urýchľuje rozčesávanie. Hrebeň sa veľmi jednoducho používa, ľahko čistí aj udržuje čistý.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bukové dřevo, Javorové dřevo
i
i

produktové řady: Redecker Vlasy
složení: vhodné pro vegany

Výrobce

Bürstenhaus Redecker GmbH
Bockhorster Landweg 19
D-33775 Versmold
Německo
tel: +49 (0) 5423 94 64 - 0
www.redecker.de