/    /    /    /  

Redecker Hřeben z olivového dřeva s kolíčky z javoru

720004 Wooden Hairbrush

Značka:
Množství: 17,5 cm, střední
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 20,5 cm, dlouhý / 599 Kč 21,5 cm, velký / 769 Kč
Kategorie: Dřevěné hřebeny
Produktová řada: Redecker Vlasy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
579
ks
Bez DPH 479 Kč

Redecker Hřeben z olivového dřeva s kolíčky z javoru

Hřeben Redecker z olivového dřeva s kolíčky z javoru je vhodný pro rozčesávání všech typů vlasů. Kolíčky jsou velmi jemné a hladké, příjemně se používají, necuchají vlasy, ale velmi účinně je rozčesávají. Kaučukový polštářek tlumí pohyby kolíčků a usnadňuje rozčesávání.

Hřeben je dlouhý 17,5 cm, kolíčky jsou naskládány v šesti řadách. Dostatečná vzdálenost mezi kolíčky velmi dobře a efektivně rozčesává i zacuchané a husté vlasy. Hřeben se snadno používá, lehce čistí i udržuje čistý. Lakované olivové dřevo se příjemně drží. Hřeben je skladný a snadno se s ním manipuluje.

Použití: Použijte hřeben na rozčesání vlasů.

Tip: Hřeben pravidelně čistěte teplou vodou. Nejdříve vyndejte vlasy a poté mýdlovou vodou jemně omyjte kolíčky a nechte hřeben uschnout. Nenechávejte hřeben dlouho stát ve vodě.

Redecker Hřeben z olivového dřeva s kolíčky z javoru

Hrebeň Redecker z olivového dreva s ostňami z javora je vhodný pre rozčesávanie všetkých typov vlasov. Ostne sú veľmi jemné a hladké, príjemne sa používajú, nerozcuchávajú vlasy, ale veľmi účinne ich rozčesávajú. Kaučukový vankúšik tlmí pohyby ostňov a uľahčuje rozčesávanie.

Hrebeň je dlhý 17,5 cm, ostne sú naskladané v šiestich radoch. Dostatočná vzdialenosť medzi ostňami veľmi dobre a efektívne rozčesáva aj rozcuchané a husté vlasy Hrebeň sa jednoducho používa, ľahko čistí a udržuje čistý. Lakované olivové drevo sa príjemne drží. Hrebeň je skladný a jednoducho sa s ním manipuluje.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Olivové dřevo, Javorové dřevo
i
i

produktové řady: Redecker Vlasy

Výrobce

Bürstenhaus Redecker GmbH
Bockhorster Landweg 19
D-33775 Versmold
Německo
tel: +49 (0) 5423 94 64 - 0
www.redecker.de