/    /    /    /  

Redecker Hřeben z olivového dřeva s kolíčky z ořechu

720003 Pocket Hairbrush

Značka:
Množství: 11,5 cm, mini
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Dřevěné hřebeny
Produktová řada: Redecker Vlasy
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
379
ks
Bez DPH 313 Kč

Redecker Hřeben z olivového dřeva s kolíčky z ořechu

Hřeben Redecker z olivového dřeva s kolíčky z ořechu je vhodný pro rozčesávání všech typů vlasů. Malá velikost se vejde do každé kabelky, díky tomu můžete rozčesat neposedné vlasy a upravit účes kdykoliv během dne. Velikost kartáče je 11,5 cm.

Hřeben je vyroben z olivového dřeva, které je velmi příjemné do ruky. Dobře se drží a snadno se s ním manipuluje. Kolíčky z ořechu jsou v 7 řadách, mají hladký povrch a vlasy jemně rozčešou bez zbytečného tahání.

Hřeben se velmi snadno používá, lehce čistí i udržuje čistý. Lakované olivové dřevo se příjemně drží. Malá velikost z něj dělá nepostradatelného pomocníka do každé kabelky.

Použití: Použijte hřeben na rozčesání vlasů.

Tip: Hřeben pravidelně čistěte teplou vodou. Nejdříve vyndejte vlasy a poté mýdlovou vodou jemně omyjte kolíčky a nechte hřeben uschnout. Nenechávejte hřeben dlouho stát ve vodě.

Redecker Hřeben z olivového dřeva s kolíčky z ořechu

Hrebeň Redecker z olivového dreva s ostňami z orecha je vhodný pre rozčesávanie všetkých typov vlasov. Malá veľkosť sa zmestí do každej kabelky, vďaka tomu môžete rozčesať neposlušné vlasy a upraviť účes kedykoľvek v priebehu dňa. Veľkosť kefy je 11,5 cm.

Hrebeň je vyrobený z olivového dreva, ktoré je veľmi príjemné do ruky. Dobre sa drží a jednoducho sa s ním manipuluje. Ostne z orecha sú v 7 radoch, majú hladký povrch a vlasy jemne rozčešú bez zbytočného ťahania.

Hrebeň sa veľmi jednoducho používa, ľahko čistí a udržuje čistý. Lakované olivové drevo sa príjemné drží. Malá veľkosť z neho robí nenahraditeľného pomocníka do každej kabelky.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Olivové dřevo, Ořechové dřevo
i
i

produktové řady: Redecker Vlasy
složení: vhodné pro vegany

Výrobce

Bürstenhaus Redecker GmbH
Bockhorster Landweg 19
D-33775 Versmold
Německo
tel: +49 (0) 5423 94 64 - 0
www.redecker.de