/    /    /    /    /  

Taoasis Hřebíček bio 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Éterické oleje E - J
Produktová řada: Baldini Jednodruhové ÉO
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
246
ks
Bez DPH 214 Kč

Taoasis Hřebíček bio 10 ml

Vůně hřebíčkového éterického oleje vyvolává harmonickou vánoční atmosféru. Má velmi silné antibakteriální, protiplísňové, antivirové i antiparazitické účinky. Je taktéž výborným pomocníkem při zažívacích potížích a pomáhá celkově stimulovat imunitní systém. Patří proto mezi jeden z nejpoužívanějších a nejuniverzálnějších esenciálních olejů využívaných v lidovém léčitelství.

Vynikajících výsledků dosahuje díky svým vlastnostem i v dentální péči. Brání množení škodlivých bakterií v dutině ústní a zabraňuje tak vzniku zubního kazu či paradentózy. Navíc působí i poměrně silně analgeticky a přináší úlevu od bolavých zubů, při zánětech dásní nebo bolestech v krku. Jako bonus vám zajistí dlouhotrvající svěží dech.

V ajurvédě se hřebíčkový esenciální olej používá pro harmonizaci základní čakry. Podporuje schopnost uvolňovat staré obavy a otevírat se novým možnostem.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Éterický olej můžete kápnout také do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Nevhodné pro těhotné ženy a děti do 3 let. Neaplikujte éterický olej na pokožku nezředěný. Hřebíčkový olej je velice silný, a proto by se měl ředit s rostlinným olejem minimálně v poměru 1 : 4.

Taoasis Hřebíček bio 10 ml

Vôňa klinčekového éterického oleja vyvoláva harmonickú vianočnú atmosféru. Má veľmi silné antibakteriálne, protiplesňové, antivírusové a antiparazitické účinky. Je taktiež výborným pomocníkom pri tráviacich ťažkostiach a pomáha celkovo stimulovať imunitný systém. Patrí preto medzi jeden z najpoužívanejších a najuniverzálnejších esenciálnych olejov využívaných v ľudovom liečiteľstve.

Vynikajúcich výsledkov dosahuje vďaka svojím vlastnostiam aj v dentálnej starostlivosti. Bráni množeniu škodlivých baktérií v dutine ústnej a zabraňuje tak vzniku zubného kazu či paradentózy. Navyše pôsobí aj pomerne silne analgeticky a prináša úľavu od boľavých zubov, pri zápaloch ďasien alebo bolestiach v hrdle. Ako bonus vám zaistí dlhotrvajúci svieži dych.

V ajurvéde sa klinčekový esenciálny olej používa pre harmonizáciu základnej čakry. Podporuje schopnosť uvoľňovať staré obavy a otvárať sa novým možnostiam. Éterický olej Klinček od firmy Taoasis je navyše v certifikovanej bio kvalite, preto ho môžete užívať aj vnútorne. Pri vnútornom užívaní sú jeho účinky ešte silnejšie ako pri aromaterapeutickom pôsobení. Používať ho možno tiež pri varení, ak chcete pokrmu dodať trochu exotickejšiu chuť.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Syzygium Aromaticum Flower Oil
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
produktové řady: Baldini Jednodruhové ÉO

Výrobce

TAOASIS GmbH
Dahlbrede 3
32758 Detmold
Německo
http://taoasis.com/