/    /    /    /    /  

Taoasis Hřebíček bio 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Éterické oleje E - J
Produktová řada: Baldini Jednodruhové ÉO
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
246
ks
Bez DPH 214 Kč

Taoasis Hřebíček bio 10 ml

Vůně hřebíčkového éterického oleje vyvolává harmonickou vánoční atmosféru. Má velmi silné antibakteriální, protiplísňové, antivirové i antiparazitické účinky. Je taktéž výborným pomocníkem při zažívacích potížích a pomáhá celkově stimulovat imunitní systém. Patří proto mezi jeden z nejpoužívanějších a nejuniverzálnějších esenciálních olejů využívaných v lidovém léčitelství.

Vynikajících výsledků dosahuje díky svým vlastnostem i v dentální péči. Brání množení škodlivých bakterií v dutině ústní a zabraňuje tak vzniku zubního kazu či paradentózy. Navíc působí i poměrně silně analgeticky a přináší úlevu od bolavých zubů, při zánětech dásní nebo bolestech v krku. Jako bonus vám zajistí dlouhotrvající svěží dech.

V ajurvédě se hřebíčkový esenciální olej používá pro harmonizaci základní čakry. Podporuje schopnost uvolňovat staré obavy a otevírat se novým možnostem.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Éterický olej můžete kápnout také do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Nevhodné pro těhotné ženy a děti do 3 let. Neaplikujte éterický olej na pokožku nezředěný. Hřebíčkový olej je velice silný, a proto by se měl ředit s rostlinným olejem minimálně v poměru 1 : 4.

Taoasis Hřebíček bio 10 ml

Vôňa klinčekového éterického oleja vyvoláva harmonickú vianočnú atmosféru. Má veľmi silné antibakteriálne, protiplesňové, antivírusové a antiparazitické účinky. Je taktiež výborným pomocníkom pri tráviacich ťažkostiach a pomáha celkovo stimulovať imunitný systém. Patrí preto medzi jeden z najpoužívanejších a najuniverzálnejších esenciálnych olejov využívaných v ľudovom liečiteľstve.

Vynikajúce výsledky dosahuje vďaka svojím vlastnostiam aj v dentálnej starostlivosti. Bráni množeniu škodlivých baktérií v dutine ústnej a zabraňuje tak vzniku zubného kazu či paradentózy. Navyše pôsobí aj pomerne silne analgeticky a prináša úľavu od boľavých zubov, pri zápaloch ďasien alebo bolestiach v hrdle. Ako bonus vám zaistí dlhotrvajúci svieži dych.

V ajurvéde sa klinčekový esenciálny olej používa na harmonizáciu základnej čakry. Podporuje schopnosť uvoľňovať staré obavy a otvárať sa novým možnostiam.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Syzygium Aromaticum Flower Oil
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
produktové řady: Baldini Jednodruhové ÉO

Výrobce

TAOASIS GmbH
Dahlbrede 3
32758 Detmold
Německo
http://taoasis.com/