/    /    /    /    /  

Medikomed Hřebíček 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Éterické oleje E - J
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
88
ks
Bez DPH 73 Kč

Medikomed Hřebíček 10 ml

Medikomed Hřebíček je čistý éterický olej bez přidaných ingrediencí s účinkem na psychickou i fyzickou stránku organismu. Hřebíček krásně a na dlouhou dobu provoní váš domov svým příjemným jemně pikantním kořeněným aroma, jenž má stimulační účinky.

Aromaterapeutické působení hřebíčku pomáhá mobilizovat energetické zásoby organismu, díky čemuž je skvělým pomocníkem při duševním či tělesném vyčerpání. Má významný revitalizační efekt a pomáhá zmírnit dopady stresu na lidský organismus.

Éterický olej z hřebíčku je velice vhodný také do masážních směsí, kdy přináší úlevu bolavým kloubům a namáhanému svalstvu. Používá se také proti svědění, zejména po štípnutí hmyzem. Hřebíček normalizuje produkci kožního mazu, a je proto skvělý na mastnou či problematickou pleť.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pro rychlý účinek nařeďte éterický olej čistým rostlinným olejem a aplikujte na pokožku. Éterický olej nepoužívejte nezředěný.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Eugenia Caryophyllus Oil
i
i

aromaterapeutické účinky: bodnutí hmyzem, mastná pleť, problematická pleť a akné, stres a úzkost, svalové napětí a křeče
konzistence: olejová
obal: skleněný
přebal: papírový