/    /    /    /    /  

Saloos Hřebíček 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Éterické oleje E - J
Hodnocení:
5,0/5 3 hlasy
Cena
63
ks
Bez DPH 52 Kč

Saloos Hřebíček 10 ml

Saloos Hřebíček je velice oblíbeným éterickým olejem s lahodnou kořeněnou vůní, jenž probudí vaše smysly. Hřebíček je výborným prostředkem k inhalaci a krásně provoní vaši domácnost. Pomáhá dodat vašemu domovu příjemnou atmosféru a působí velice relaxačně.

Hřebíček má silný uvolňující účinek na svaly, působí proti křečím a přináší úlevu při nadměrném fyzickém vypětí. Zároveň zmírňuje bolesti a má spasmolytický efekt. Tinktura z hřebíčku byla již od pradávna používána například při bolestech zubů.

Éterický olej z hřebíčku je skvělým přípravkem v obdobích zvýšeného stresu a duševního vyčerpání. Přináší pocit skutečného odpočinku a pomáhá uvolnit napětí. Zároveň má repelentní účinky. Hřebíček je nutno užívat v malých koncentracích, protože může dráždit pokožku.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.

Saloos Hřebíček 10 ml

Saloos Klinček je veľmi obľúbeným éterickým olejom s lahodnou korenistou vôňou, ktorý prebudí vaše zmysly. Klinček je výborným prostriedkom na inhaláciu a krásne prevonia vašu domácnosť. Pomáha dodať vášmu domovu príjemnú atmosféru a pôsobí veľmi relaxačne.

Klinček má silný uvoľňujúci účinok na svaly, pôsobí proti kŕčom a prináša úľavu pri nadmernom fyzickom vypätí. Zároveň zmierňuje bolesti a spazmolytický efekt. Tinktúra z klinčekov bola od pradávna používaná napríklad pri bolestiach zubov.

Éterický olej z klinčekov je skvelým prípravkom v obdobiach zvýšeného stresu a duševného vyčerpania. Prináša pocit skutočného odpočinku a pomáha uvoľniť napätie. Zároveň repelentné účinky. Klinček je nutné užívať v malých koncentráciách, pretože môže dráždiť pokožku.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Syzygium Aromaticum Oil
i
i

aromaterapeutické účinky: bodnutí hmyzem, mastná pleť, problematická pleť a akné, stres a úzkost, svalové napětí a křeče
konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz