/    /    /    /  

Ecce Vita HT KARE, kapsle 60 ks

Značka:
Množství: 60 ks
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Hormony a ledviny, Mozek a krevní oběh
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
249
ks
Bez DPH 217 Kč

Ecce Vita HT KARE, kapsle 60 ks

Bylinné kapsle HT KARE od českého výrobce Ecce Vita kombinují znalosti a sílu ajurvédské medicíny. Sušené bylinky spolu s česnekem příznivě ovlivňují krevní tlak, udržují průchodné cévy a podporují zdraví srdečního svalu.

Obsažený sušený česnek má dobrý vliv jak na srdeční činnost a krvetvorbu, tak na posílení imunitního systému a celého organismu. Kapsle také obsahují tradiční ajurvédskou bylinku vrcholák arjuna, který je účinným antioxidantem a zbavuje organismus škodlivých látek.

Dále ve složení najdeme jestřábník či listy z olivovníku, které mají blahodárný vliv na ledviny, očistu organismu i stabilní krevní tlak. Tato kombinace bylin inspirovaná ajurvédou je vhodnou podpůrnou léčbou při vysokém či kolísavém krevním tlaku.

Dávkování: Užíváme 1- 2 kapsle jednou až dvakrát denně spolu s jídlem.

Upozornění: Tento potravinový doplněk není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy ani pro osoby s nízkým krevním tlakem.

Ecce Vita HT KARE, kapsle 60 ks

Bylinné kapsuly HT KARE od českého výrobcu Ecce Vita kombinujú znalosti a silu ajurvédskej medicíny. Sušené bylinky spolu s cesnakom priaznivo ovplyvňujú krvný tlak, udržujú priechodné cievy a podporujú zdravie srdcového svalu.

Obsiahnutý sušený cesnak má dobrý vplyv na srdcovú činnosť a krvotvorbu, ale aj na posilnenie imunitného systému a celého organizmu. Kapsule tiež obsahujú tradičnú ajurvédsku bylinku vrcholiak arjuna, ktorý je účinným antioxidantom a zbavuje organizmus škodlivých látok.

Ďalej v zložení nájdeme jastrabník či listy z olivovníka, ktoré majú blahodarný vplyv na obličky, očistu organizmu aj stabilný krvný tlak. Táto kombinácia bylín inšpirovaná ajurvédou je vhodnou podpornou liečbou pri vysokom či kolísavom krvnom tlaku.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Vrcholák pravý kůra, Jestřábník chlupáček nať, Česnek setý cibule, Olivovník evropský listy, Rostlinná kapsle
i
i

obal: skleněný
specifická označení: ájurvédské produkty
užití: vnitřní

Výrobce

Ecce Vita - Dr. Frej spol. s r.o.
Holandská 10
101 00 Praha 10
Česká republika
http://eccevita.cz/