/    /    /    /    /  

Mádara Hydratační pleťový olej, Superseed 30 ml

Značka:
Množství: 30 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Pleťové oleje
Produktová řada: Mádara Eco Face
Certifikáty: Ecocert
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
1269
ks
Bez DPH 1049 Kč

Mádara Hydratační pleťový olej, Superseed 30 ml

Hydratační pleťový olej Mádara Superseed Soothing Hydratation pečuje o suchou tenkou pokožku, dodává jí potřebné živiny i hydrataci a současně ji chrání před podrážděním a začervenáním. Olej má skvělé pečující vlastnosti díky jedinečné kombinaci za studena lisovaných olejů ze severských rostlin a plodů.

Olej v sobě spojuje hned několik suchých olejů, které pokožce poskytnou okamžitou hydrataci, zjemnění a zmírnění případného podráždění i nepříjemného pnutí. Za studena lisované oleje z brusinky, jahod a černého rybízu jsou bohaté na omega mastné kyseliny, mírní podráždění pleti, harmonizují její barevný tón a chrání před nepříznivými vnějšími vlivy.

Oleje z avokáda, semínek brokolice a pupalky obsahují množství antioxidantů, pleť regenerují do hloubky, posilují a brání před ztrátou elasticity i známkami stárnutí. Hydratační pleťový olej je vhodný pro suchou dehydratovanou pleť se sklonem k tvorbě nevzhledných suchých šupinek i zarudlých suchých fleků. Pokožku aktivně vyživuje, zklidňuje a dodává jí zdravý vzhled.

Péče z lotyšské přírody

Hydratační pleťový olej Mádara je jedním z oblíbených produktů této lotyšské značky, která je velice populární u celé řady žen, ale i mužů. Olej obsahuje kvalitní přírodní ingredience, které pocházejí z čisté a neposkvrněné lotyšské přírody. Jeho složení je dokonale vyvážené a tvořené tak, aby vyhovovalo zejména potřebám normální a suché pleti.

Pečující složení

Hydratační pleťový olej díky svému výživnému složení plnému vzácných rostlinných olejů pečuje o suchou křehkou pokožku, dodává jí potřebné živiny, uzamyká v ní hydrataci a současně ji chrání před podrážděním a začervenáním. 

Olej má výjimečné pečující vlastnosti díky jedinečné kombinaci za studena lisovaných olejů ze severských rostlin a plodů. Za studena lisované oleje z brusinky, jahod a černého rybízu mírní podráždění pleti, harmonizují její barevný odstín a chrání ji před nepříznivými vlivy okolního prostředí.

Prevence proti vráskám

Hydratační pleťový olej je doslova nadupaný vzácnými rostlinnými oleji, které fungují jako dokonalá prevence proti vráskám a zmírňují projevy a viditelnost již vzniklých vrásek a jemných linek. Oleje z avokáda, semínek brokolice a pupalky obsahují velké množství antioxidantů, regenerují pleť do hloubky a chrání ji před ztrátou elasticity i známkami stárnutí. 

Olej navíc chrání pleť před negativními vnějšími vlivy i působením volných radikálů a tím i proti předčasnému stárnutí a vzniku vrásek. Vrásky jsou při pravidelném používání oleje méně patrné a pokožka je mnohem pružnější.

Použití: Pár kapek oleje aplikujte ráno a/nebo večer na navlhčenou čistou pokožku obličeje a lehce rozetřete.

Tip: Olej můžete aplikovat na pokožku samostatně či jej kombinovat s ostatními suchými oleji Mádara Superseed.

Mádara Hydratační pleťový olej, Superseed 30 ml

Hydratačný pleťový olej Mádara Soothing Hydratation ošetruje suchú tenkú pokožku, dodáva jej potrebné živiny aj hydratáciu a súčasne ju chráni pred podráždením a začervenaním. Olej má vynikajúce ošetrujúce vlastnosti vďaka jedinečnej kombinácii za studena lisovaných olejov zo severských rastlín a plodov.

Olej v sebe spája hneď niekoľko suchých olejov, ktoré pokožke poskytnú okamžitú hydratáciu, zjemnenie a zmiernenie prípadného podráždenia a nepríjemného pnutia. Za studena lisované oleje z brusnice, jahôd a čiernej ríbezle sú bohaté na omega mastné kyseliny, miernia podráždenie pleti, harmonizujú jej farebný tón a chránia pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi.

Oleje z avokáda, semienok brokolice a pupalky obsahujú množstvo antioxidantov, pleť regenerujú do hĺbky, posilňujú a bránia pred stratou elasticity a známkami starnutia. Hydratačný pleťový olej je vhodný pre suchú dehydratovanú pleť so sklonom k tvorbe nevzhľadných suchých šupiniek a začervenaných suchých fľakov. Pokožku aktívne vyživuje, upokojuje a dodáva jej zdravý vzhľad.

Starostlivosť z lotyšskej prírody

Hydratačný pleťový olej Mádara je jedným z obľúbených produktov tejto lotyšskej značky, ktorá je veľmi populárna medzi množstvom žien, ale aj mužov. Olej obsahuje kvalitné prírodné ingrediencie, ktoré pochádzajú z čistej a nepoškvrnenej lotyšskej prírody. Jeho zloženie je dokonale vyvážené a vytvorené tak, aby vyhovovalo predovšetkým potrebám normálnej a suchej pleti.

Ošetrujúce zloženie

Hydratačný pleťový olej vďaka svojmu výživnému zloženiu plnému vzácnych rastlinných olejov ošetruje suchú krehkú pokožku, dodáva jej potrebné živiny, uzamyká v nej hydratáciu a súčasne ju chráni pred podráždením a začervenaním.

Olej má výnimočné ošetrujúce vlastnosti vďaka jedinečnej kombinácii za studena lisovaných olejov zo severských rastlín a plodov. Za studena lisované oleje z brusnice, jahôd a černej ríbezle miernia podráždenie pleti, harmonizujú jej farebný odtieň a chránia ju pred nepriaznivými vplyvmi okolitého prostredia.

Prevencia proti vráskam

Hydratačný pleťový olej je doslova nadupaný vzácnymi rastlinnými olejmi, ktoré fungujú ako dokonalá prevencia proti vráskam a zmierňujú prejavy a viditeľnosť už vzniknutých vrások a jemných liniek. Oleje z avokáda, semienok brokolice a pupalky obsahujú veľké množstvo antioxidantov, regenerujú pleť do hĺbky a chránia ju pred stratou elasticity aj známkami starnutia.

Olej navyše chráni pleť pred negatívnymi vonkajšími vplyvmi aj pôsobením voľných radikálov a tým aj proti predčasnému starnutiu a vzniku vrások. Vrásky sú pri pravidelnom používaní menej viditeľné a pokožka je omnoho pružnejšia.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Persea Gratissima Oil1), Decyl Cocoate, Rosa Canina Seed Oil1), Oenothera Biennis Oil1), Ribes Nigrum Seed Oil1), Hippophae Rhaimnoides Fruit Extract1), Brassica Oleracea Italica Seed Oil1), Avena Sativa Kernel Oil1), Tocopherol, Vaccinium Macrocarpon Seed Oil1), Aroma, Linalool2), Limonene2), Citronellol2), Geraniol2)
1) Organic agriculture, 2) Natural essential oils
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný
přebal: papírový
produktové řady: Mádara Eco Face
typy pleti: citlivá pleť, normální pleť, suchá pleť

Výrobce

MADARA Cosmetics, Ltd.
Sampetera Str. 2
LV-1046 Riga
Lotyšsko