/    /    /    /  

Pure Fiji Hydratační tělové mléko, mléko & med 350 ml

Značka:
Množství: 350 ml
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Další velikosti: 90 ml / 260 Kč
Kategorie: Tělová mléka
Produktová řada: Pure Fiji Coconut Milk & Honey
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
750
ks
Bez DPH 620 Kč

Pure Fiji Hydratační tělové mléko, mléko & med 350 ml

Hydratační tělové mléko Pure Fiji s uklidňující vůní mléka & medu pečuje o pokožku celého těla díky jemnému výživnému složení bohatému na řadu rostlinných výtažků a olejů. Ty pokožku intenzivně vyživují, zjemňují ji a chrání před dehydratací i podrážděním. Jemná lehká exotická vůně vás navíc bude doprovázet ještě dlouhou dobu po aplikaci.

Základ tělového mléka tvoří kokosový olej bohatý na množství antioxidantů, vitaminů a dalších výživných látek, které o pokožku intenzivně pečují a chrání ji před vysušením i podrážděním. Kokosový olej pokožku celého těla pěstí, zjemňuje ji a chrání před vznikem drobných zánětů a začervenání.

Kokosový olej v kombinaci s výtažky z papáji, makadamiovým olejem a exotickými oleji z kalaby a tungovníku moluckého i tu nejsušší pokožku regenerují, hydratují a chrání ji před podrážděním v důsledku nepříznivých vnějších vlivů. Hydratační tělové mléko Pure Fiji pokožku chrání, pečuje o ni a zároveň ji krásně provoní.

Použití: Malé množství mléka aplikujte na pokožku celého těla, lehce rozetřete a nechte vstřebat.

Pure Fiji Hydratační tělové mléko, mléko & med 350 ml

Hydratačné telové mlieko Pure Fiji s upokojujúcou vôňou mlieka & medu sa stará o pokožku celého tela vďaka jemnému výživnému zloženiu bohatému na rad rastlinných výťažkov a olejov. Tie pokožku intenzívne vyživujú, zjemňujú a chránia pred dehydratáciou a podráždením. Jemná ľahká exotická vôňa vás navyše bude sprevádzať ešte dlhú dobu po aplikácii.

Základ telového mlieka tvorí kokosový olej bohatý na množstvo antioxidantov, vitamínov a ďalších výživných látok, ktoré sa o pokožku intenzívne starajú a chránia ju pred vysušením a podráždením. Kokosový olej pokožku celého tela ošetruje, zjemňuje a chráni pred vznikom drobných zápalov a začervenaní.

Kokosový olej v kombinácii s výťažkami z papáje, makadamiovým olejom a exotickými olejmi z tamanu a kukui aj tú najsuchšiu pokožku regenerujú, hydratujú a chránia pred podráždením v dôsledku nepriaznivých vonkajších vplyvov. Hydratačné telové mlieko Pure Fiji pokožku chráni, ošetruje a zároveň ju krásne rozvonia.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Cocos Nucifera Oil, Calophyllum Inophyllum Oil, Macadamia Ternifolia Nut Oil, Aleurites Moluccana Oil, Passiflora Incarnata Extract, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerine, Nonionic Emulsifying Wax, Glyceryl Monostearate, Phenoxyethanol, Dimethicone, Fragrance, Phenyltrimethicone, Xantan Gum, Tocopheryl Acetate
i
i

konzistence: lehká krémová
obal: plastový
produktové řady: Pure Fiji Coconut Milk & Honey
typy pokožky: mastná pokožka, normální pokožka, suchá pokožka

Výrobce

Pure Fiji
Karsanji St 52
Vatuwaqa
Fidži
tel: (+679) 337 3431
www.purefiji.com