/    /    /  

Pure Fiji Hydratační tělový sprej, mléko & med 207 ml

Značka:
Množství: 207 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Osvěžující vody, Přípravky po opalování
Produktová řada: Pure Fiji Coconut Milk & Honey
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
530
ks
Bez DPH 438 Kč

Pure Fiji Hydratační tělový sprej, mléko & med 207 ml

Hydratační tělový sprej Pure Fiji se sladkou vůní mléka a medu uzamyká v pokožce potřebnou vlhkost a zároveň vás příjemně osvěží. Kombinace výtažků z exotického ovoce pokožku zklidňuje a zjemňuje, dodává jí hydrataci. Díky tomu je sprej mimořádně vhodný jako harmonizační péče po opalování a vzhledem k lehké vůni jej můžete použít místo těžkého parfému.

Hydratační tělový sprej s uklidňujícími tóny mléka a medu povzbudí a zjemní pokožku celého těla. Extrakty z kokosu, plodů dilo a také třtinového cukru uzamykají v kůži hydrataci, zároveň pokožku aktivně zklidňují a zanechávají ji vláčnou. Těchto účinků můžete využít na pokožku po opalování, nebo na kůži podrážděnou holením či depilací.

Jemná mlha na pokožce příjemně chladí a navíc vás zahalí do mírně nasládlé krémové vůně, která dokáže v horkých letních dnech plně nahradit parfém.

Použití: Sprej aplikujte na pokožku celého těla i obličej kdykoliv během potřeby a nechte vstřebat. Vyhněte se kontaktu s očima!

Pure Fiji Hydratační tělový sprej, mléko & med 207 ml

Hydratačný telový sprej Pure Fiji so sladkou vôňou mlieka a medu uzamyká v pokožke potrebnú vlhkosť a zároveň vás príjemne osvieži. Kombinácia výťažkov z exotického ovocia pokožku upokojuje a zjemňuje, dodáva jej hydratáciu. Vďaka tomu je sprej mimoriadne vhodný ako harmonizačná starostlivosť po opaľovaní a vzhľadom na ľahkú vôňu ho môžete použiť namiesto ťažkého parfumu.

Hydratačný telový sprej s upokojujúcimi tónmi mlieka a medu povzbudí a zjemní pokožku celého tela. Extrakty z kokosu, plodov dilo a tiež trstinového cukru uzamykajú v koži hydratáciu, zároveň pokožku aktívne upokojujú a zanechávajú ju vláčnu. Tieto účinky môžete využiť na pokožku po opaľovaní alebo na kožu podráždenú holením či depiláciou.

Jemná hmla na pokožke príjemne chladí a navyše vás zahalí do mierne sladkastej krémovej vône, ktorá dokáže v horúcich letných dňoch plne nahradiť parfum.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Calophyllum Inophyllum Leaf Extract, Imperata Cylindrica Extract, Cocos Nucifera, Ethanol, Saccharum Officinarum, Polysorbate-20, Glycerine, Phenoxyethanol, Fragrance
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový
přebal: papírový
produktové řady: Pure Fiji Coconut Milk & Honey

Výrobce

Pure Fiji
Karsanji St 52
Vatuwaqa
Fidži
tel: (+679) 337 3431
www.purefiji.com