/    /    /    /  

Nobilis Tilia Hydrofilní olej Fema 200 ml

Značka:
Množství: 200 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Intimní kosmetika
Hodnocení:
5,0/5 4 hlasy
Cena
314
ks
Bez DPH 260 Kč

Nobilis Tilia Hydrofilní olej Fema 200 ml

Hydrofilní olej Fema Nobilis Tilia pečuje o ženské intimní partie díky vysokému podílu antibakteriálních éterických olejů. Jemná krémová emulze šetrně myje a zároveň pečuje, brání přemnožení bakterií a eliminuje výskyt kvasinek a plísní. Olej ocení obzvlášť v létě ty ženy, které často trpí na opakované mykózy či jiné gynekologické problémy.

Základ hydrofilního oleje tvoří sojový olej bohatý na množství pečujících látek, které pokožku intimních partií zklidňují a zároveň ji činí odolnější vůči podráždění. Olej při kontaktu s vodou vytvoří krémovou nevysušující emulzi, která v kombinaci s éterickými oleji spolehlivě ale šetrně myje a dezinfikuje.

Levandulový olej v kombinaci s éterickými oleji z citrusových plodů a antiseptickým tea tree olejem účinně brání přemnožení kvasinek a plísní. Díky tomu je hydrofilní olej výbornou podpůrnou léčbou při mykotických onemocněních, intimní partie spolehlivě myje a zároveň je zbytečně nedráždí.

Použití: Malé množství oleje napěňte v rukou a aplikujte na intimní partie. Poté vydatně opláchněte čistou vodou. Olej je vhodný pro každodenní použití.

Nobilis Tilia Hydrofilní olej Fema 200 ml

Hydrofilný olej Fema Nobilis Tilia sa stará o ženské intímne partie vďaka vysokému podielu antibakteriálnych éterických olejov. Jemná krémová emulzia šetrne umýva a zároveň ošetruje, bráni premnoženiu baktérií a eliminuje výskyt kvasiniek a plesní. Olej ocenia obzvlášť v lete tie ženy, ktoré často trpia opakovanými mykózami či inými gynekologickými problémami.

Základ hydrofilného oleja tvorí sójový olej bohatý na množstvo ošetrujúcich látok, ktoré pokožku intímnych partií upokojujú a zároveň zvyšujú jej odolnosť voči podráždeniu. Olej pri kontakte s vodou vytvorí krémovú nevysušujúcu emulziu, ktorá v kombinácii s éterickými olejmi spoľahlivo, avšak šetrne umýva a dezinfikuje.

Levanduľový olej v kombinácii s éterickými olejmi z citrusových plodov a antiseptickým tea tree olejom účinne bráni premnoženiu kvasiniek a plesní. Vďaka tomu je hydrofilný olej výbornou podpornou liečbou pri mykotických ochoreniach, intímne partie spoľahlivo umýva a zároveň ich zbytočne nedráždi.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Pomáhá | 1.12.2011 13:42:30 |

Opravdu pomáhá a navíc moc příjemně voní:)

Re: Pomáhá | 2.5.2013 12:44:11 | Marcela

Souhlasím, je vážně moc příjemný.

* povinné

Vlastnosti

INCI: Glycine Soja Oil, Sorbitan Oleate, Polysorbate-80, Caprylic/Capric Triglyceride, Lavandula Angustifolia Oil, Citrus Bergamia Peel Oil Expressed, Citrus Grandis Peel Oil, Malaleuca Alternifolia Leaf Oil, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Limonene1), Linalool1)
1) Natural essential oils
i
i

konzistence: olejová
obal: papírový

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz