/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Hydrofilní olej neutrální 200 ml

Značka:
Množství: 200 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Pleťové odličovací oleje
Hodnocení:
4,0/5 1 hlas
Cena
269
ks
Bez DPH 222 Kč

Nobilis Tilia Hydrofilní olej neutrální 200 ml

Neutrální hydrofilní odličovač Nobilis Tilia je díky jemnému složení bez přidané parfemace vhodný pro ošetření a odlíčení i té nejcitlivější pokožky náchylné k podráždění. Lehký olej z pokožky spolehlivě odstraní nečistoty a rozpustí make-up, aniž by pleť zbytečně přesušoval či dokonce dráždil. Naopak olejový odličovač o pokožku pečuje již během odličování a zjemňuje ji.

Základ hydrofilního odličovače tvoří sojový olej bohatý na množství vitaminu E a další výživné látky, které o pokožku aktivně pečují již během odličování. Navíc olej při kontaktu s vodou vytvoří krémovou emulzi, která šetrně ale účinně rozpustí přebytečný kožní maz, nečistoty i make-up. Pokožka je tak jemná a čistá.

Sojový olej v kombinaci s vitaminem A zachovávají pokožku jemnou, zdravou a aktivně napomáhají její regeneraci. Kromě toho vitamin A přispívá ke správné obranyschopnosti pokožky a chrání ji před podrážděním. Jemný hydrofilní olej je díky jednoduchému složení bez parfemace a s maximem pečujících složek vhodný pro odlíčení té nejcitlivější pokožky.

Použití: Pár kapek oleje naneste na navlhčenou pokožku obličeje a lehkými krouživými pohyby odstraňte nečistoty i make-up. Poté opláchněte čistou vodou a podle potřeby dočistěte pokožku tonikem.

Tip: Hydrofilní olej je natolik jemný, že jej lze použít i pro odlíčení citlivého očního okolí.

Nobilis Tilia Hydrofilní olej neutrální 200 ml

Neutrálny hydrofilný odličovač Nobilis Tilia je vďaka jemnému zloženiu bez pridania parfumu a éterických olejov vhodný na ošetrenie a odlíčenie aj tej najcitlivejšej pokožky náchylnej na podráždenie. Ľahký olej z pokožky spoľahlivo odstráni nečistoty a rozpustí make-up bez toho, aby pleť zbytočne zaťažoval, či dokonca dráždil. Naopak, olejový odličovač pokožku ošetruje už počas odličovania a zjemňuje ju.

Základ hydrofilného odličovača tvorí sójový olej bohatý na množstvo vitamínu E a ďalšie výživné látky, ktoré pokožku aktívne ošetrujú už počas odličovania. Navyše olej pri kontakte s vodou vytvorí krémovú emulziu, ktorá šetrne, no účinné rozpustí prebytočný kožný maz, nečistoty a make-up. Pokožka je tak jemná a čistá.

Sójový olej v kombinácii s vitamínom A zachováva pokožku jemnú, zdravú a aktívne napomáha pri jej regenerácii. Okrem toho vitamín A prispieva k správnej obranyschopnosti pokožky a chráni ju pred podráždením. Jemný hydrofilný olej je vďaka jednoduchému zloženiu bez parfumácie a s maximom ošetrujúcich zložiek vhodný na odlíčenie tej najcitlivejšej pokožky.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Glycine Soja Oil, Sorbitan Oleate, Polysorbate-80, Caprylic/Capric Triglyceride, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
i
i

konzistence: olejová
obal: plastový
složení: vhodné pro vegany
typy pleti: alergická pleť, anti age, citlivá pleť, mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť, suchá pleť

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz