/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Hydrofilní olej neutrální 200 ml

Značka:
Množství: 200 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Pleťové odličovací oleje
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
269
ks
Bez DPH 222 Kč

Nobilis Tilia Hydrofilní olej neutrální 200 ml

Neutrální hydrofilní odličovač Nobilis Tilia je díky jemnému složení bez přidané parfemace vhodný pro ošetření a odlíčení i té nejcitlivější pokožky náchylné k podráždění. Lehký olej z pokožky spolehlivě odstraní nečistoty a rozpustí make-up, aniž by pleť zbytečně přesušoval či dokonce dráždil. Naopak olejový odličovač o pokožku pečuje již během odličování a zjemňuje ji.

Základ hydrofilního odličovače tvoří sojový olej bohatý na množství vitaminu E a další výživné látky, které o pokožku aktivně pečují již během odličování. Navíc olej při kontaktu s vodou vytvoří krémovou emulzi, která šetrně ale účinně rozpustí přebytečný kožní maz, nečistoty i make-up. Pokožka je tak jemná a čistá.

Sojový olej v kombinaci s vitaminem A zachovávají pokožku jemnou, zdravou a aktivně napomáhají její regeneraci. Kromě toho vitamin A přispívá ke správné obranyschopnosti pokožky a chrání ji před podrážděním. Jemný hydrofilní olej je díky jednoduchému složení bez parfemace a s maximem pečujících složek vhodný pro odlíčení té nejcitlivější pokožky.

Použití: Pár kapek oleje naneste na navlhčenou pokožku obličeje a lehkými krouživými pohyby odstraňte nečistoty i make-up. Poté opláchněte čistou vodou a podle potřeby dočistěte pokožku tonikem.

Tip: Hydrofilní olej je natolik jemný, že jej lze použít i pro odlíčení citlivého očního okolí.

Nobilis Tilia Hydrofilní olej neutrální 200 ml

Neutrálny hydrofilný odličovač Nobilis Tilia je vďaka jemnému zloženiu bez pridania parfumu a éterických olejov vhodný na ošetrenie a odlíčenie aj tej najcitlivejšej pokožky náchylnej na podráždenie. Ľahký olej z pokožky spoľahlivo odstráni nečistoty a rozpustí make-up bez toho, aby pleť zbytočne zaťažoval, či dokonca dráždil. Naopak, olejový odličovač pokožku ošetruje už počas odličovania a zjemňuje ju.

Základ hydrofilného odličovača tvorí sójový olej bohatý na množstvo vitamínu E a ďalšie výživné látky, ktoré pokožku aktívne ošetrujú už počas odličovania. Navyše olej pri kontakte s vodou vytvorí krémovú emulziu, ktorá šetrne, no účinné rozpustí prebytočný kožný maz, nečistoty a make-up. Pokožka je tak jemná a čistá.

Sójový olej v kombinácii s vitamínom A zachováva pokožku jemnú, zdravú a aktívne napomáha pri jej regenerácii. Okrem toho vitamín A prispieva k správnej obranyschopnosti pokožky a chráni ju pred podráždením. Jemný hydrofilný olej je vďaka jednoduchému zloženiu bez parfumácie a s maximom ošetrujúcich zložiek vhodný na odlíčenie tej najcitlivejšej pokožky.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Glycine Soja Oil, Sorbitan Oleate, Polysorbate-80, Caprylic/Capric Triglyceride, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
i
i

konzistence: olejová
obal: plastový
typy pleti: alergická pleť, anti age, citlivá pleť, mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť, suchá pleť

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz