/    /    /    /  

Organic India Immunity 60 kapslí

Značka:
Množství: 60 kapslí
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Trávení, Dýchání
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
249
ks
Bez DPH 217 Kč

Organic India Immunity 60 kapslí

Potravinový doplněk Organic India Immunity pozitivně ovlivňuje obranyschopnost celého organismu, posiluje jej a činí odolnější vůči nepříznivým vnějším vlivům, jako je stres či dlouhodobé napětí. Kapsle obsahují dva druhy bazalky, bazalku posvátnou a bazalku pravou, které se již po staletí s úspěchem používají k posílení organismu a povzbuzení imunity.

Bazalka nejenže má posilující účinky, ale také napomáhá pročištění organismu díky vysokému obsahu antioxidantů. Kromě toho bazalka působí protizánětlivě, posiluje srdeční činnost a podporuje zdravou krvetvorbu. Také zlepšuje dýchací obtíže, pomáhá při astmatu i dýchacích obtížích způsobených alergiemi.

Dávkování: 1 - 2 kapsle užíváme dvakrát denně s jídlem po dobu 3 měsíců. Poté uděláme měsíční pauzu a můžeme v kúře pokračovat.

Upozornění: Tento doplněk stravy není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy.

Organic India Immunity 60 kapslí

Potravinový doplnok Organic India Immunity pozitívne ovplyvňuje obranyschopnosť celého organizmu, posilňuje ho a robí odolnejším voči nepriaznivým vonkajším vplyvom, ako je stres či dlhodobé napätie. Kapsule obsahujú dva druhy bazalky, bazalku posvätnú a bazalku pravú, ktoré sa po stáročia s úspechom používajú na posilnenie organizmu a povzbudenie imunity.

Bazalka nielenže posilňujúce účinky, ale tiež napomáha prečisteniu organizmu vďaka vysokému obsahu antioxidantov. Okrem toho bazalka pôsobí protizápalovo, posilňuje srdcovú činnosť a podporuje zdravú krvotvorbu. Tiež zlepšuje dýchacie ťažkosti, pomáha pri astme aj dýchacích ťažkostiach spôsobených alergiami.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Kutki, Bazalka posvátná, Bazalka pravá, Rostlinné kapsle
i
i

obal: skleněný
specifická označení: ájurvédské produkty
užití: vnitřní

Výrobce

ORGANIC INDIA Pvt. Ltd.
Plot No. 266, Faizabad Road Kamta, Post Chinhat
Lucknow
Indie
www.organicindia.com