/    /    /    /  

Energy Imunosan 90 kapslí

Značka:
Množství: 90 kapslí
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Hormony a ledviny, Dýchání
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
582
ks
Bez DPH 506 Kč

Energy Imunosan 90 kapslí

Bioinformační přípravek Imunosan Energy obsahuje unikátní kombinaci nejúčinnějších přírodních látek pro podporu celkové obranyschopnosti organismu. Pomáhá bojovat proti infekčním onemocněním, urychluje rekonvalescenci po nemoci a předchází opakované nákaze. Zlepšuje psychickou i fyzickou kondici, odolnost organismu při stresové zátěži a efektivně pomáhá proti únavě.

Imunosan urychluje hojení a regeneraci po nemoci či chirurgických zákrocích, snižuje nežádoucí vedlejší účinky chemoterapie a ozařování, detoxikuje organismus a posiluje činnost jater a ledvin, podporuje hojení kůže a předchází nejrůznějším kožním onemocněním. Kromě toho podporuje přirozenou mikroflóru tlustého střeva, snižuje chladinu cholesterolu a cukru v krvi, zlepšuje kondici a má pozitivní vliv na plodnost a libido.

 

Dávkování: Užívejte 1 kapsli 2-3x denně nejlépe po jídle. Po třech týdnech užívání doporučujeme jeden týden pauzu. Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu minimálně 2-3 měsíců.

Energy Imunosan 90 kapslí

Bioinformačný prípravok Imunosan energy obsahuje unikátnu kombináciu najúčinnejších prírodných látok na podporu celkovej obranyschopnosti organizmu. Pomáha bojovať proti infekčným ochoreniam, urýchľuje rekonvalescenciu po chorobe a predchádza opakovanej nákaze. Zlepšuje psychickú a fyzickú kondíciu, odolnosť organizmu pri stresovej záťaži a efektívne pomáha proti únave.

Imunosan urýchľuje hojenie a regeneráciu po chorobe či chirurgickiých zákrokoch, znižuje nežiadúce vedľajšie účinky chemoterapie a ožarovania, detoxikuje organizmus a posilňuje činnosť pečene a obličiek, podporuje hojenie kože a predchádza najrôznejším kožným ochoreniam. Okrem toho podporuje prirodzenú mikroflóru hrubého čreva, znižuje hladinu cholesterolu a cukru v krvi, zlepšuje kondíciu a má pozitívny vplyv na plodnosť a libido.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Kozinec blanitý, Lesklokorka lesklá, Atraktylis velkoúborný , Eleuterokok ostnitý, Ptačí zob obecný, Jetel luční červený, Zelený čaj, Žampion mandlový, Pazvonek dangšen , Sójový olej, Želatina, Glycerin, Glycerolmonostearat, Voda
i
i

obal: plastový
přebal: papírový
specifická označení: bioinformační produkty

Výrobce

ENERGY GROUP, a.s.
Trojská 201/39
171 00 Praha 7
Česká republika
www.energy-produkty.cz