/  

Energy Imunovet 30 ml

Značka:
Množství: 30 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Doplňky stravy pro zvířata
Produktová řada: EnergyVet
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
559
ks
Bez DPH 486 Kč

Energy Imunovet 30 ml

Kapky Imunovet od firmy EnergyVet jsou 100% jihoamerickou pryskyřicí Crotonu lechleri, kterou indiáni označují jako "dračí krev". Tato pryskyřice působí tonizačně, antivirově, antibakteriálně a antimykoticky a osvědčila se též jako antioxidant. Podílí se na stimulaci rozvoje vazivové tkáně.

Kapky Imunovet působí jako přírodní antibiotikum. Lze je využít při dlouhotrvajících infekcích či pro lepší hojení ran (stahuje rány a minimalizuje jizvy). Hodí se při rekonvalescenci na obnovu postižených orgánů. Má příznivý vliv na buněčnou imunitu, hojení a regeneraci ran či celkovou obranyschopnost organismu. Kapky jsou vhodné pro všechny druhy zvířátek.

Dávkování: Drobným zvířatům do 2 kg podávejte 1 kapku v 1-2 ml vody, zvířatům mezi 2 a 50 kg podávejte 1-2 kapky na každých i započatých 10 kg hmotnosti 1-3x denně do trošky vody. Zvířatům nad 50 kg podávejte 4 až 6 kapek na každých započatých 50 kg hmotnosti 1-2x denně.

Upozornění: Nepřekračujte denní dávkování! Po 3 týdnech užívání udělejte týdenní pauzu, poté opět pokračujte v podávání. Během užívání zajistěte dostatečný příjem pitné vody.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: 100% pryskyřice Crotonu lechleri
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový, skleněný
přebal: papírový
produktové řady: EnergyVet

Výrobce

ENERGY GROUP, a.s.
Trojská 201/39
171 00 Praha 7
Česká republika
www.energy-produkty.cz