/    /    /    /    /  

Martina Gebhardt Intenzivní kapsle, Happy Aging 40 ks

Značka:
Množství: 40 ks
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Další velikosti: 1 ks / 32 Kč
Kategorie: Pleťové kúry
Produktová řada: Martina Gebhardt Happy Aging
Certifikáty: DEMETER
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
1013
ks
Bez DPH 837 Kč

Martina Gebhardt Intenzivní kapsle, Happy Aging 40 ks

Intenzivní kapsle Martina Gebhardt Happy Aging dodávají zralé pokožce potřebné živiny a vitaminy, chrání pleť před ztrátou elasticity i tvorbou vrásek. Kombinace rostlinných olejů a výtažků udržuje náročnou pleť jemnou, hydratovanou a bohatě vyživenou.

Intenzivní péče v sobě spojuje zjemňující mandlový olej společně s výživným šípkovým a hroznovým olejem. Všechny tyto oleje jsou bohaté na vysoký podíl vitaminů a antioxidantů, které zralou pokožku posilují, udržují ji pružnou, zdravou a odolnější vůči nepříznivým vnějším vlivům. O pružnost a jemnost pleti se také starají výtažky z kočičího drápu, který pomáhá zachovat mladistvý vzhled pokožky. Koncentrovaná péče dodává zralé pleti výživu i hydrataci, udržuje pleť vláčnou a odolnější před vznikem vrásek i ochabováním.

Použití: Kapsli rozlomte a obsah aplikujte nejlépe večer na čistou odlíčenou pokožku obličeje, obzvlášť na namáhané okolí rtů a očí. Pro dosažení viditelných výsledků používejte alespoň po dobu 1 měsíce.

Tip: Sérum můžete používat samostatně či pod pleťový krém Martina Gebhardt Happy Aging.

Martina Gebhardt Intenzivní kapsle, Happy Aging 40 ks

Intenzívne kapsule Martina Gebhardt Happy Aging dodávajú zrelej starnúcej pokožke potrebné živiny a vitamíny, chránia pleť pred stratou elasticity aj tvorbou vrások. Kombinácia rastlinných olejov a výťažkov udržiava náročnú pleť jemnú, hydratovanú a výdatne vyživenú.

Intenzívna starostlivosť v sebe spája zjemňujúci mandľový olej spoločne s výživným šípkovým a hroznovým olejom. Všetky tieto oleje sú bohaté na vysoký podiel vitamínov a antioxidantov, ktoré zrelú pokožku posilňujú, udržiavajú pružnú, zdravú a odolnejšiu voči nepriaznivým vonkajším vplyvom. O pružnosť a jemnosť pleti sa tiež postarajú výťažky z rastliny mačací pazúr, ktoré pomáhajú zachovať mladistvý vzhľad pokožky. Koncentrovaná starostlivosť dodáva zrelej pleti výživu a hydratáciu, udržiava pleť vláčnu a odolnejšiu voči vznikom vrások aj ochabovaniu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Prunus Amygdalus Dulcis Oil1), Rosa Canina Fruit Oil2), Nigela Sativa Seed Oil1), Vitis Vinifera Seed Oil2), Uncaria Tomentosa Extract, Tocopherol, Aroma2), Geraniol3), Citronellol3)
1) Demeter, 2) Organic agriculture, 3) Natural essential oils
i
i

obal: skleněný
produktové řady: Martina Gebhardt Happy Aging
typy pleti: anti age, citlivá pleť, suchá pleť

Výrobce

Martina Gebhardt Naturkosmetik und Naturwaren GmbH
St. Wendelinstr. 3
D-86935 Rott / Pessenhausen
Německo
www.martinagebhardt.cz