/    /    /    /    /  

Martina Gebhardt Intenzivní kapsle, Happy Aging 1 ks

Značka:
Množství: 1 ks
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 40 ks / 1013 Kč
Kategorie: Pleťové kúry, Vzorky kosmetiky pro extra péči o pleť
Produktová řada: Martina Gebhardt Happy Aging
Certifikáty: DEMETER
Hodnocení:
4,0/5 1 hlas
Cena
32
ks
Bez DPH 26 Kč

Martina Gebhardt Intenzivní kapsle, Happy Aging 1 ks

Intenzivní kapsle Martina Gebhardt Happy Aging dodávají zralé pokožce potřebné živiny a vitaminy, chrání pleť před ztrátou elasticity i tvorbou vrásek. Kombinace rostlinných olejů a výtažků udržuje náročnou pleť jemnou, hydratovanou a bohatě vyživenou.

Intenzivní péče v sobě spojuje zjemňující mandlový olej společně s výživným šípkovým a hroznovým olejem. Všechny tyto oleje jsou bohaté na vysoký podíl vitaminů a antioxidantů, které zralou pokožku posilují, udržují ji pružnou, zdravou a odolnější vůči nepříznivým vnějším vlivům. O pružnost a jemnost pleti se také starají výtažky z kočičího drápu, který pomáhá zachovat mladistvý vzhled pokožky. Koncentrovaná péče dodává zralé pleti výživu i hydrataci, udržuje pleť vláčnou a odolnější před vznikem vrásek i ochabováním.

Použití: Kapsli rozlomte a olej aplikujte ráno a/nebo večer na čistou odlíčenou pokožku. Používejte podle potřeby lokálně či na celý obličej.

Tip: Sérum můžete používat samostatně či pod pleťový krém Martina Gebhardt Happy Aging.

Martina Gebhardt Intenzivní kapsle, Happy Aging 1 ks

Intenzívne kapsule Martina Gebhardt Happy Aging dodávajú zrelej starnúcej pokožke potrebné živiny a vitamíny, chránia pleť pred stratou elasticity aj tvorbou vrások. Kombinácia rastlinných olejov a výťažkov udržiava náročnú pleť jemnú, hydratovanú a výdatne vyživenú.

Intenzívna starostlivosť v sebe spája zjemňujúci mandľový olej spoločne s výživným šípkovým a hroznovým olejom. Všetky tieto oleje sú bohaté na vysoký podiel vitamínov a antioxidantov, ktoré zrelú pokožku posilňujú, udržiavajú pružnú, zdravú a odolnejšiu voči nepriaznivým vonkajším vplyvom. O pružnosť a jemnosť pleti sa tiež postarajú výťažky z rastliny mačací pazúr, ktoré pomáhajú zachovať mladistvý vzhľad pokožky. Koncentrovaná starostlivosť dodáva zrelej pleti výživu a hydratáciu, udržiava pleť vláčnu a odolnejšiu voči vznikom vrások aj ochabovaniu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Prunus Amygdalus Dulcis Oil1), Rosa Canina Fruit Oil2), Nigela Sativa Seed Oil1), Vitis Vinifera Seed Oil2), Uncaria Tomentosa Root Extract, Tocopherol, Aroma, Geraniol3), Citronellol3)
1) Demeter, 2) Organic agriculture, 3) Natural essential oils
i
i

obal: papírový
produktové řady: Martina Gebhardt Happy Aging
složení: vhodné pro vegany
typy pleti: anti age, citlivá pleť, suchá pleť

Výrobce

Martina Gebhardt Naturkosmetik und Naturwaren GmbH
St. Wendelinstr. 3
D-86935 Rott / Pessenhausen
Německo
www.martinagebhardt.cz