/    /    /    /    /  

Les Fleurs de Bach Interiérový parfém Anti-stress 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Bachovy parfémy a toaletky, Bytové parfémové vody
Produktová řada: Les Fleurs de Bach Anti Stress
Certifikáty: METHODE ORIGINALE DU DR. BACH
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
605
ks
Bez DPH 500 Kč

Les Fleurs de Bach Interiérový parfém Anti-stress 50 ml

Interiérový parfém Anti-stress Les Fleurs de Bach využívá blahodárné účinky aromaterapie a působení Bachových esencí. Zmírňuje napětí a vnitřní neklid, navrací vyrovnanost a klidnou mysl. Pomáhá s rozhodováním v náročných obdobích. Parfém příjemně provoní nejen váš domov, ale také vám dopřeje zaslouženou relaxaci.

Řepík lékařský je vhodný pro ty, jenž navenek působí radostně a bezstarostně, ale uvnitř se trápí. Dub letní je ideální esence pro všechny workoholiky, kteří i přes vyčerpání pracují bez ustání dál. Netýkavka žláznatá zklidňuje podráždění a výbušnou nervozitu. Bílý kaštan zahání na ústup neklidné myšlenky, které se neustále pořád dokola honí hlavou.

Borovice lesní pomáhá budovat sebepřijetí a lepší vztah k sobě samému. Jabloň lesní odstraňuje rušivé myšlenky a zvyšuje sebevědomí. Sporýš lékařský působí proti podráždění, vzteku a frustraci. Dodává vnitřní klid a pohodu. Levandule, máta a rozmarýn působí aromaterapeuticky na rozbouřenou mysl a zároveň povzbuzují psychickou i fyzickou aktivitu při vyčerpání.

Použití: Čtyřikrát stříkněte parfémem kolem sebe. Používejte pro provonění místnosti dle potřeby, nebo můžete pár kapek stříknout i na ložní prádlo .


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol1) (80 %) , Aqua, Pelargonium Graveolens, Lavandula Hybrida Oil, Mentha Spicata Oil, Rosmarinus Officinalis Oil, Agrimonia Eupatoria Extract1), Quercus Robur Extract1), Impatiens Balsamina Extract1), Aesculus Hippocastanum Extract1), Pinus Sylvestris Extract1), Malus Sylvestris Extract1), Verbena Officinalis Extract1), Linalool, Citronellol, Geraniol, Limonene, Coumarin, Farnesol
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
produktové řady: Les Fleurs de Bach Anti Stress

Výrobce

Fleurs Essences et Harmonie
53 rue des Batignolles
75017 Paříž
Francie
www.bachova-terapie.cz