/    /    /    /    /  

Les Fleurs de Bach Interiérový parfém První pomoc 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Bachovy parfémy a toaletky, Bytové parfémové vody
Certifikáty: METHODE ORIGINALE DU DR. BACH
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
605
ks
Bez DPH 500 Kč

Les Fleurs de Bach Interiérový parfém První pomoc 50 ml

Interiérový parfém První pomoc je výborný na zažehnání krizí v náročném období nebo na místa, která jsou sama o sobě více stresující. Je proto vhodný zejména pro lékaře a dentisty, jelikož zmírňuje obavy a strach z vyšetření. Působí i výborně na psychiku zvířecích mazlíčků, hodí se proto také do veterinárních čekáren či ordinací. Přijde však vhod každému kdykoliv se nastane nějaká krizová situace nebo se očekává něco nepříjemného.

Interiérový parfém od značky Les Fleurs de Bach využívá blahodárné účinky aromaterapie a působení Bachových esencí. Plamének plotní podporuje koncentraci a pozornost. Snědek okoličnatý nastoluje pohodu a klid a posiluje odhodlanost. Chmerek roční zmírňuje pochyby a pomáhá málo asertivním lidem jít vlastní cestou a vyjádřit svůj názor.

Devaterník dvoubarvý zmírňuje strach a bojuje s panikou. Netýkavka žláznatá uklidňuje podráždění a výbušnou netrpělivost. Jabloň lesní pomáhá utišit rušivé myšlenky. Slivoň třešňová navrací vnitřní pohodu a rovnováhu. Levandule, máta, šalvěj a vavřín působí aromaterapeuticky a uklidňují nervózní a roztěkané myšlenky, které nám většinou v krizových situacích vyskakují v hlavě.

Použití: Čtyřikrát stříkněte parfémem kolem sebe. Používejte pro provonění místnosti dle potřeby, nebo můžete pár kapek stříknout i na ložní prádlo .


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol1) (80 %) , Aqua, Lavandula Hybrida Oil, Litzea Cubeba Oil, Ricinus Communis Oil, Salvia Sclarea Oil, Mentha Spicata Oil, Clematis Vitalba Extract1), Ornithogalum Umbellatum Extract1), Scleranthus Annuus Extract1), Helianthemum Nummularium Extract1), Impatiens Balsamina Extract1), Malus Sylvestris Extract1), Prunus Cerasifera Extract1), Citral, Linalool, Limonene, Geraniol, Citronellol, Coumarin, Eugenol
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový

Výrobce

Fleurs Essences et Harmonie
53 rue des Batignolles
75017 Paříž
Francie
www.bachova-terapie.cz