/    /    /    /  

Diochi Intocel 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Trávení, Dýchání, Klouby a svaly, Bolest hlavy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
536
ks
Bez DPH 443 Kč

Diochi Intocel 50 ml

Regenerační bioinformační kapky Diochi Intocel mají skvělé regenerační a harmonizační účinky především na celý zažívací trakt, stabilizují činnost žaludku i tlustého a tenkého střeva a současně působí antibakteriálně.

Účinná kombinace rostlinných i bylinných výtažků regenerují a harmonizují činnost žaludku, ale i žlučníku a jater, napomáhají správnému vylučování žaludečních šťáv, a tak i dobrému zažívání. Bylinné látky prostupují přes zažívací systém i do dalších částí těla jako jsou cévy a také klouby, kde chrání před vznikem zánětů. Pravidelné užívání bioinformačních kapek působí pozitivně při alergiích, čistí krev, mírní nechutenství a podporuje správné trávení i zdravé vyprazdňování. Kapky zamezují překyselení organismu a aktivně jej regenerují.

Dávkování: Užívejte 20 kapek 3x denně vždy po jídle.

Upozornění: Není vhodné pro děti. Před použitím řádně protřepejte!

Diochi Intocel 50 ml

Regeneračné bioinformačné kvapky Diochi Intocel majú vynikajúce regeneračné a harmonizačné účinky predovšetkým na celý tráviaci trakt, stabilizujú činnosti žalúdka aj hrubého a tenkého čreva a súčasne pôsobia antibakteriálne.

Účinná kombinácia rastlinných a bylinných výťažkov regeneruje a harmonizuje činnosť žalúdka, ale aj žlčníka a pečene, napomáha správnemu vylučovaniu žalúdočných štiav a tak aj dobrému tráveniu. Bylinné látky prestupujú cez tráviaci systém aj do ďalších častí tela ako sú cievy a tiež kĺby, kde chránia pred vznikom zápalov. Pravidelné užívanie bioinformačných kvapiek pôsobí pozitívne pri alergiách, čistí krv, mierni nechutenstvo a podporuje správne trávenie aj zdravé vyprázdňovanie. Kvapky zamedzujú prekysleniu organizmu a aktívne ho regenerujú.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Voda, Líh kvasný (28 %) , Fruktóza, Croton lechreri, Len setý, Ptačí zob lesklý, Korkovník amurský, Boryt barvířský, Baphicacanthus Cusia, Anona ostnitá, Maytenus macrocarpa, Dub letní, Rdesno hadí kořen, Krvavec toten, Kadidlovník pravý, Myrhovník abescínský
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
specifická označení: bioinformační produkty
užití: vnitřní

Výrobce

DIOCHI spol.s.r.o.
Weilova 2/1144
102 00 Praha 10
Česká republika
www.diochi-produkty.cz