/    /    /    /  

Diochi Intocel, kapsle 90 ks

Značka:
Množství: 90 ks
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Trávení, Dýchání, Klouby a svaly, Bolest hlavy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
786
ks
Bez DPH 650 Kč

Diochi Intocel, kapsle 90 ks

Regenerační bioinformační kapsle Diochi Intocel mají skvělé regenerační a harmonizační účinky především na celý zažívací trakt, stabilizují činnost žaludku i tlustého a tenkého střeva a současně působí antibakteriálně.

Účinná kombinace rostlinných i bylinných výtažků regeneruje a harmonizuje činnost žaludku, ale i žlučníku a jater, napomáhá správnému vylučování žaludečních šťáv, a tím pádem i dobrému zažívání. Bylinné látky prostupují přes zažívací systém i do dalších částí těla jako jsou cévy a také klouby, kde chrání před vznikem zánětů. Pravidelné užívání bioinformačních kapslí působí pozitivně při alergiích, čistí krev, mírní nechutenství a podporuje správné trávení i zdravé vyprazdňování, zamezují překyselení organismu a aktivně jej regenerují.

Dávkování: Užívejte po jídle 1 kapsli 1- 3x denně.

Diochi Intocel, kapsle 90 ks

Regeneračné bioinformačné kapsuly Diochi Intocel majú vynikajúce regeneračné a harmonizačné účinky predovšetkým na celý tráviaci trakt, stabilizujú činnosť žalúdka aj hrubého a tenkého čreva a súčasne pôsobia antibakteriálne.

Účinná kombinácia rastlinných a bylinných výťažkov regeneruje a harmonizuje činnosť žalúdka ale aj žlčníka a pečene, napomáha správnemu vylučovaniu žalúdočných štiav a tým aj dobrému tráveniu. Bylinné látky postupujú cez tráviaci systém aj do ďalších častí tela ako sú cievy a tiež kĺby, kde chránia pred vznikom zápalov. Pravidelné užívanie bioinformačných kapsúl pôsobí pozitívne pri alergiách, čistí krv, mierni nechutenstvo a podporuje správne trávenie aj zdravé vyprázdňovanie, zamedzuje prekysleniu organizmu a aktívne ho regeneruje.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Humát draselný, Croton lechreri, Len setý, Ptačí zob lesklý, Boryt barvířský, Baphicacanthus Cusia, Korkovník amurský, Dub letní, Anona ostnitá, Maytenus macrocarpa, Ostropestřec mariánský, Krvavec toten, Rdesno hadí kořen, Kadidlovník pravý, Myrhovník abescínský, Želatina
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
přebal: papírový
specifická označení: bioinformační produkty
užití: vnitřní

Výrobce

DIOCHI spol.s.r.o.
Weilova 2/1144
102 00 Praha 10
Česká republika
www.diochi-produkty.cz