/    /    /    /    /  

Klar Jádrové mýdlo 100 g

Značka:
Množství: 100 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Tuhá přírodní mýdla, Přírodní mýdla na praní
Certifikáty: ECO GARANTIE
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
30
ks
Bez DPH 25 Kč

Klar Jádrové mýdlo 100 g

Jemné jádrové mýdlo Klar je výborným pomocníkem do domácnosti díky své multifunkčnosti. Využijete ho pro praní drobného prádla v ruce, pro odstranění skvrn a nečistot i pro mytí rukou.

Čisté rostllinné mýdlo je jemné vůči prádlu i samotné pokožce rukou. Díky obsahu saponizovaného palmového a kokosového oleje tvoří mýdlo krémovou hutnou pěnu, která účinně odstraní nečistoty a zároveň nevysušuje pokožku rukou ani nepoškozuje textilní vlákna.

Jádrové mýdlo, také známé pod názvem marseillské mýdlo, je výborným univerzálním pomocníkem do každé domácnosti. Mýdlo díky přírodnímu složení nedráždí pokožku, a je tak vhodné i pro osoby s citlivou pokožkou a pro malé děti.

Použití: Mýdlo můžete použít k praní drobného prádla v ruce, k odstraňování skvrn, ale také k mytí rukou.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Klar Jádrové mýdlo 100 g

Jemné jadrové mydlo Klar je výborným pomocníkom do domácnosti vďaka svojej multifunkčnosti. Využijete ho na pranie drobnej bielizne v rukách, na odstránenie škvŕn a nečistôt, aj na umývanie rúk.

Čisté rastlinné mydlo je jemné voči bielizni aj samotnej pokožke rúk. Vďaka obsahu saponizovaného palmového a kokosového oleja vytvorí krémovú hutnú penu, ktorá účinne odstráni nečistoty a zároveň nevysušuje pokožku rúk ani nepoškodzuje textilné vlákna.

Jadrové mydlo, tiež známe pod názvom marseillské mydlo, je výborným univerzálnym pomocníkom do každej domácnosti. Mydlo vďaka prírodnému zloženiu nedráždi pokožku, a je tak vhodné aj pre osoby s citlivou pokožkou a pre malé deti.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Sodium Palmate, Sodium Cocoate, Aqua, Glycerin, Tetradosium Glutamate Diacetate, Sodium Chloride
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový

Výrobce

AlmaWin Reinigungskonzentrate GmbH
Talstrasse 2
DE 73650 Winterbach
Německo
www.almawin.de