/    /    /    /    /  

AlmaWin Jádrové mýdlo rostlinné 100 g

Značka:
Množství: 100 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Tuhá přírodní mýdla, Přírodní mýdla na praní
Certifikáty: FSC, ECO GARANTIE, VEGAN
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
29
ks
Bez DPH 24 Kč

AlmaWin Jádrové mýdlo rostlinné 100 g

Univerzální rostlinné jádrové mýdlo Almawin spolehlivě odstraňuje nečistoty z pokožky těla i z textilu díky jednoduchému přírodnímu složení. Mýdlo je tvořeno rostlinnými oleji, které spolehlivě myjí, zatímco esenciální oleje přináší jemnou přirozenou vůni. Díky obsahu těchto jemných složek lze mýdlo bez obav použít pro péči o pokožku celého těla i pro praní prádla v ruce.

Základ mýdla je tvořen kokosovým a palmovým olejem, které při kontaktu s vodou vytvoří jemnou krémovou pěnu. Ta si spolehlivě poradí a nečistotami, mastnotou i odolnými skvrnami na oblečení a zároveň je šetrná k pokožce těla. Rostlinné oleje pečují o pokožku, zjemňují ji a zbytečně nevysušují.

Použití: Mýdlo napěňte v rukou, aplikujte na pokožku, odstraňte nečistoty a vydatně opláchněte čistou vodou. Pro odstranění nečistot z prádla naneste mýdlo přímo na skvrnu.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí!

AlmaWin Jádrové mýdlo rostlinné 100 g

Univerzálne rastlinné jadrové mydlo AlmaWin spoľahlivo odstraňuje nečistoty z pokožky tela i z textilu vďaka jednoduchému prírodnému zloženiu. Mydlo je tvorené rastlinnými olejmi, ktoré spoľahlivo umývajú, zatiaľ čo esenciálne oleje prinášajú jemnú prirodzenú vôňu. Vďaka obsahu týchto jemných zložiek možno mydlo bez obáv použiť pre starostlivosť o pokožku celého tela a pre pranie bielizne v rukách.

Základ mydla je tvorený kokosovým a palmovým olejom, ktorý pri kontakte s vodou vytvorí jemnú krémovú penu. Tá si spoľahlivo poradí s nečistotami, mastnotou i odolnými škvrnami na oblečení a zároveň je šetrná k pokožke tela. Rastlinné oleje sa starajú o pokožku, zjemňujú ju a zbytočne nevysušujú.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Sodium Palmate, Sodium Cocoate, Aqua, Glycerin, Sodium Chloride, Citrus Limon Peel Oil1), Limonene, Sodium Thiosulfate, Citral
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: pevná
obal: papírový

Výrobce

AlmaWin Reinigungskonzentrate GmbH
Talstrasse 2
DE 73650 Winterbach
Německo
www.almawin.de