/    /    /  

Jak si zlepšit vidění, Martin Brofman 220 stran

Značka:
Množství: 220 stran
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Knihy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
223
ks
Bez DPH 203 Kč

Jak si zlepšit vidění, Martin Brofman 220 stran

Náš zrak je jakýmsi symbolickým obrazem toho, v jakém duševním rozpoložení jsme a jak celkově žijeme. To je přímo spjaté s tím, jak vidíme. Pokud nás trápí nějaká z poruch zraku a chceme ji úspěšně napravit, musíme být dle Martina Brofmana, autora knihy Jak si zlepšit vidění, nejprve ochotní provést určitě potřebné změny ve své mysli i způsobu života.

Publikace klade hlavní důraz na vnitřní procesy, které se odvíjí v našem vědomí a jsou zodpovědné za naši osobní transformaci. Pokud nás tedy trápí například poruchy zraku, lze využít určité techniky založené na mentálním programování. Na stránkách knihy najdete nejen motivaci a inspiraci, ale i konkrétní návody, jak zapracovat na svém myšlení i celkovém rozpoložení, abychom se mohli účinněji zbavovat potíží se zrakem.

Jak si zlepšit vidění, Martin Brofman 220 stran

Náš zrak je akýmsi symbolickým obrazom toho, v akom duševnom rozpoložení sme a ako celkovo žijeme. To je priamo späté s tým, ako vidíme. Ak nás trápi nejaká z porúch zraku a chceme ju úspešne napraviť, musíme byť podľa Martina Brofmana, autora knihy Ako si zlepšiť videnie, najprv ochotní vykonať určite potrebné zmeny vo svojej mysli aj spôsobu života.

Publikácia kladie hlavný dôraz na vnútorné procesy, ktoré sa odvíjajú v našom vedomí a sú zodpovedné za našu osobnú transformáciu. Ak nás teda trápia napríklad poruchy zraku, možno využiť určité techniky založené na mentálnom programovaní. Na stránkach knihy nájdete nielen motiváciu a inšpiráciu, ale aj konkrétne návody, ako zapracovať na svojom myslení i celkovom rozpoložení, aby sme sa mohli účinnejšie zbavovať problémov so zrakom.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Papír
i
i