/    /    /    /    /  

Chaudhary Biosys Jalovec himalájský, Nepál 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Éterické oleje E - J
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
65
ks
Bez DPH 54 Kč

Chaudhary Biosys Jalovec himalájský, Nepál 10 ml

Chaudhary Biosys Jalovec himalájský je éterický olej vyráběný z jedné z nejdůležitějších rostlin nepálské tradiční medicíny a lidového léčitelství. Je také součástí nepálské mytologie a pálení jalovce je připisován mimořádný očišťující a ozdravující účinek.

Tento éterický olej je vyráběn původní metodou buddhistických mnichů, tedy parní destilací podle tradičních receptů. Olej je velice silný a má vysokou koncentraci prospěšných látek díky svému původu v nedotčené himalájské přírpodě. Esenciální olej z jalovce především posiluje krevní oběh a čistí krev.

Podporuje vylučování toxických látek těla a přispívá k celkovému ozdravení organismu. Má příznivý vliv také na močové cesty a stimuluje funkci ledvin. Je používán také pro podpůrnou léčbu pohybového aparátu, zejména pak artritidy a dny.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Není vhodné pro těhotné ženy a děti do 3 let. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný. Čistý éterický olej totiž může pokožku poškodit a popálit.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Výrobce

Chaudhary Biosys (Nepal) Pvt. Ltd.
Khumaltar-15
P. O. Box 8975 EPC 1352 Lalitpur
Nepál
www.biosysnepal.com