/    /    /    /    /  

Saloos Jalovec, plod 5 ml

Značka:
Množství: 5 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Éterické oleje E - J
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
103
ks
Bez DPH 85 Kč

Saloos Jalovec, plod 5 ml

Saloos Jalovec, plod je rostlinná silice s intenzivním účinkem a charakteristickou kořeněnou bylinnou vůní, která dodá vašemu domovu svěží atmosféru a pročistí vzduch. Skvěle neutralizuje nepříjemné pachy, ne nadarmo byl již od starověku používán pro dezinfekci místností.

Éterický olej z jalovce má výborné čisticí schopnosti. Jeho přirozené antiseptické a antibakteriální vlastnosti brání množení škodlivých organismů a udržují vaši domácnost skutečně čistou. Má vliv také na dýchací cesty a je vhodným pomocníkem při chřipce, rýmě či nachlazení.

Jalovec má účinek také na močový systém, pomáhá při zánětech močového měchýře a močové trubice. Zároveň účinně ulevuje i od dlouhotrvajících bolestí svalového či kloubního původu. Jeho použití je vhodné například při artróze a revmatismu.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.

Saloos Jalovec, plod 5 ml

Saloos Jalovec plod je rastlinná silica s intenzívnym účinkom a charakteristickou korenistou bylinnou vôňou, ktorá dodá vášmu domovu sviežu atmosféru a prečistí vzduch. Skvele neutralizuje nepríjemné pachy, nie nadarmo bol už od staroveku používaný pre dezinfekciu miestností.

Éterický olej z jalovca má výborné čistiace schopnosti. Jeho prirodzené antiseptické a antibakteriálne vlastnosti bránia množeniu škodlivých organizmov a udržiavajú vašu domácnosť skutočne čistú. Má vplyv aj na dýchacie cesty a je vhodným pomocníkom pri chrípke, nádche či nachladnutí.

Jalovec účinok tiež na močový systém, pomáha pri zápaloch močového mechúra a močovej trubice. Zároveň účinne uľavuje aj od dlhotrvajúcich bolestí svalového či kĺbového pôvodu. Jeho použitie je vhodné napríklad pri artróze a reumatizme.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz