/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Jalovec 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Éterické oleje E - J
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
174
ks
Bez DPH 144 Kč

Nobilis Tilia Jalovec 10 ml

Nobilis Jilia Jalovec vás okouzlí svou výraznou kořeněnou vůní s velice svěžím potenciálem, jenž povzbudí tělo i mysl. Má významný vliv na psychiku a pomáhá při nervozitě, úzkostech a špatné náladě. Jeho použití je obzláště vhodné v obdobích zvýšeného stresu či duševního napětí.

Jalovec má příznivý vliv na dýchací systém, podporuje tvorbu hlenu a jeho vykašlávání, oceníte jej tedy celoročně zejména v období infekčních onemocnění, jako je chřipka a nachlazení. Zároveň pomáhá při dýchacích obtížích a dlouhodobě ulevuje od příznaků dušnosti.

Silné antiseptické a dezinfekční účinky jalovce jsou nezanedbatelnou podporou při léčbě zánětů v celém lidském organismu. Mimořádný vliv má jalovcový olej také při zánětech močového měchýře a močových cest. Zároveň ihned ulevuje i od chronických bolestí a uvolňuje svalové napětí.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný. Čistý éterický olej může pokožku popálit a poškodit.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Juniperus Communis Fruit Oil
i
i

aromaterapeutické účinky: afrodiziakum, mastná pleť, nachlazení a viróza, nespavost a nervozita, stres a úzkost, svalové napětí a křeče
konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz