/    /    /    /  

Saloos Jarní vánek 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Směsi éterických olejů
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
80
ks
Bez DPH 66 Kč

Saloos Jarní vánek 10 ml

Saloos Jarní vánek je jedinečná směs éterických olejů vytvořená tak, aby příjemně provoněla vaši domácnost a dodala jí svěží atmosféru. Jednotlivé rostlinné esence se skvěle doplňují a působí ve vzájemném souladu. Tato vonná kompozice skvěle neutralizuje nepříjemné pachy a přináší vám pocit skutečné harmonie.

Tato osvěžující působivá vůně vyvolává představu rozkvetlé louky plné květin a vlahého jarního dne stráveného v přírodě. Sladký pomeranč symbolizuje hřejivé jarní slunce a v kombinaci s pikantní mátou peprnou probudí všechny vaše smysly.

Aroma bylin je zastoupeno kořeněným rozmarýnem spolu s hřejivým jalovcem a silně relaxačním potenciálem velice oblíbené levandule. Šalvěj pak doplňuje tuto jemnou harmonii květinových a rostlinných tónů, která podporuje zklidnění a odpočinek.

Nalaďte se na jaro

Také netrpělivě po dlouhé a studené zimě vyhlížíte první sluneční paprsky? Vůně Jarní vánek od Saloos vytvoří ve vaší domácnosti tu pravou jarní atmosféru a připraví vás na krásné roční období, kdy se celá příroda probouzí. Variace éterických olejů Saloos vám připomene pučící květiny a čerstvě vyrostlou trávu a díky této jemné a svěží vůni si budete připadat jako na procházce rozkvetlou jarní loukou.

Květinová harmonie

Směs esenciálních olejů totiž působí komplexně na tělo i mysl svými jedinečnými aromaterapeutickými účinky. Květinové aroma dodává energii a dobrou náladu, zatímco bylinné tóny jalovce a rozmarýnu pomáhají proti stresu a zimním depresím. Levandule pak zklidňuje vaši mysl a harmonizuje psychiku. Sladký pomeranč doplňuje celou kompozici a probudí vás ze zimního spánku.

Přírodní éterické oleje

Jednotlivé vůně symbolizující jarní atmosféru jsou zkombinovány tak, aby se vzájemně dokonale doplňovaly a daly vyniknout jedna druhé. Ve směsi nenajdete žádné přidané syntetické ingredience, pouze variaci čistých éterických olejů, jež mají velice intenzivní aroma, které provoní vaši domácnost během chvilky a skvěle neutralizuje veškeré nepříjemné pachy. Díky aromaterapeutickým směsím Saloos tak vytvoříte skutečně harmonický domov.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Saloos Jarní vánek 10 ml

Saloos Jarný vánok je jedinečná zmes éterických olejov vytvorená tak, aby príjemne prevoňala vašu domácnosť a dodala jej sviežu atmosféru. Jednotlivé rastlinné esencie sa skvele dopĺňajú a pôsobia vo vzájomnom súlade. Táto vonná kompozícia skvele neutralizuje nepríjemné pachy a prináša vám pocit skutočnej harmónia.

Táto osviežujúca pôsobivá vôňa vyvoláva predstavu rozkvitnutej lúky plnej kvetov a vlažného jarného dňa stráveného v prírode. Sladký pomaranč symbolizuje hrejivé jarné slnko a v kombinácii s pikantnou mätou prebudí všetky vaše zmysly.

Aróma bylín je zastúpená korenistým rozmarínom spolu s hrejivým jalovcom a silne relaxačným potenciálom veľmi obľúbenej levandule. Šalvia potom dopĺňa túto jemnú harmóniu kvetinových a rastlinných tónov, ktorá podporuje upokojenie a odpočinok.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Směs esenciálních olejů
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz