/    /    /    /    /  

Saloos Jasmín absolue 1 ml

Značka:
Množství: 1 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Éterické oleje E - J
Hodnocení:
1,0/5 2 hlasy
Cena
420
ks
Bez DPH 347 Kč

Saloos Jasmín absolue 1 ml

100% esenciální olej Jasmin absolue Saloos působí antidepresivně i jako afrodiziakum. Intenzivní vůně esenciálního oleje navozuje euforii, optimismus a celkovou tělesnou pohodu. Je vhodný pro všechny druhy pleti, především suchou a zralou.

Jasmín příznivě působí při porodu, podporuje porodní stahy a také zmírňuje bolest při menstruaci. Často je obsažen v těch nejluxusnějších parfémech, voní žensky a jemně. Jasmín také pomáhá při onemocnění horních cest dýchacích a podporuje srdeční činnost.

Použití: Esenciální olej dávkujte v malém množství do aromalampy, sauny, koupele nebo jako přísadu k rostlinnému oleji.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.

Saloos Jasmín absolue 1 ml

100% esenciálny olej Jazmín absolue Saloos pôsobí antidepresívne a aj ako afrodiziakum. Intenzívna vôňa esenciálneho oleja navodzuje eufóriu, optimizmus a celkovú telesnú pohodu. Je vhodný pre všetky druhy pleti, predovšetkým suchú a zrelú.

Jazmín priaznivo pôsobí pri pôrode, podporuje pôrodné sťahy a tiež zmierňuje bolesť pri menštruácii. Často je obsiahnutý v tých najluxusnejších parfumoch, vonia žensky a jemne. Jazmín tiež pomáha pri ochorení horných dýchacích ciest a podporuje srdcovú činnosť.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Jasmín Absolue
i
i

aromaterapeutické účinky: afrodiziakum, astma, nachlazení a viróza, nespavost a nervozita, stres a úzkost, suchá pleť, zralá pleť
konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz