/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Jasmín absolue 1 ml

Značka:
Množství: 1 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Éterické oleje E - J
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
449
ks
Bez DPH 371 Kč

Nobilis Tilia Jasmín absolue 1 ml

Jasmín absolue Nobilis Tilia je jedním z nejvýznamějších olejů pro nervové uklidnění a proti depresi, pomáhá uvolňovat strach, napětí, neklid a úzkost. Kromě toho jasmín povznáší ducha, harmonizuje menstruační cyklus, jako děložní tonikum pomáhá při porodu a působí afrodiziakálně.

Jasmín napomáhá vykašlávání a tím čistí dýchací trakt od zahlěnění. Dokáže navodit pozitivní a konstruktivní emoce, uleví při stresu, hněvu a také při fyzické bolesti, jelikož má prokazatelně sedativní účinky.

Jasmín pomáhá hojení, dezinfikuje, zabraňuje infekcím a je skvělým pomocníkem při ekzému. Má skvělé účinky na suchou a dehydratovanou pleť, protože zlepšuje regeneraci a posiluje vlastní obranyschopnost pleti.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Jasmínovou esenci můžete také inhalovat přímo z lahvičky.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni či jedinečný pečující krém na obličej.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství (naopak je ale vhodný při porodu) a pro děti do 3 let věku.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Jasminum Grandiflorum Oil
i
i

aromaterapeutické účinky: afrodiziakum, astma, nachlazení a viróza, nespavost a nervozita, stres a úzkost, suchá pleť, zralá pleť
konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz