/    /    /    /  

Argital Jasmínová květinová voda 125 ml

Značka:
Množství: 125 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Tělové spreje, Květinové vody
Certifikáty: BDIH
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
520
ks
Bez DPH 430 Kč

Argital Jasmínová květinová voda 125 ml

Jasmínová květová voda Argital přináší rychlé osvěžení a můžete ji navíc využívat mnoha způsoby. Obsahuje pouze čistou jasmínovou květovou vodu a je zcela bez konzervantů, syntetické parfemace či dalších umělých látek. Díky praktickému rozprašovači vytvoříte jemnou mlhu, jež zahalí vaši tvář a tělo do omamně vonícího závoje.

Jasmín je už po staletí jednou z nejoblíbenějších květin v aromaterapii. Má mimořádné relaxační účinky a jeho aroma přináší okamžité uvolnění pro vaše tělo i mysl. Jeho jemná exotická vůně je vhodná především pro chvíle relaxace a napomáhá uvolnit nahromaděné napětí a stres. Jasmín podporuje přirozenou regenerační schopnost pokožky a zklidňuje jakékoliv podráždění či zarudnutí pleti.

Květovou vodu můžete aplikovat na obličej i tělo. Využijete ji jako pleťovou vodu i osvěžující tonikum. Její tonizující efekt vypíná pleť, uzavírá rozšířené póry a podporuje prokrvení pokožky. Jasmínová voda vám poskytne příjemné osvěžení a můžete ji používat také jako lehký deodorant.

Použití: Na obličej a tělo. Před použitím protřepejte, lehce nastříkejte na pleť obličeje nebo vybrané části těla a nechte chvíli oschnout, popřípadě jemně vmasírujte do pokožky konečky prstů.

Argital Jasmínová květinová voda 125 ml

Jazmínová kvetová voda Argital prináša rýchle osvieženie a môžete ju navyše využívať mnohými spôsobmi. Obsahuje iba čistú jazmínovou kvetovú vodu a je úplne bez konzervantov, syntetickej parfumácie či ďalších umelých látok. Vďaka praktickému rozprašovaču vytvoríte jemnú hmlu, ktorá zahalí vašu tvár a telo do omamne voňajúceho závoja.

Jazmín je už po stáročia jednou z najobľúbenejších kvetín v aromaterapii. mimoriadne relaxačné účinky a jeho aróma prináša okamžité uvoľnenie pre vaše telo i myseľ. Jeho jemná exotická vôňa je vhodná predovšetkým pre chvíle relaxácie a napomáha uvoľniť nahromadené napätie a stres. Jazmín podporuje prirodzenú regeneračnú schopnosť pokožky a upokojuje akékoľvek podráždenie či začervenanie pleti.

Kvetovú vodu môžete aplikovať na tvár i telo. Využijete ju ako pleťovú vodu i osviežujúce tonikum. Jej tonizujúci efekt vypína pleť, uzatvára rozšírené póry a podporuje prekrvenie pokožky. Jazmínová voda vám poskytne príjemné osvieženie a môžete ju používať aj ako ľahký dezodorant.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Výrobce

ARGITAL
Via Della Tecnologia, 9
97015 Modica
Itálie
www.argital.it