/    /    /    /    /  

Medikomed Jedle 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Éterické oleje E - J
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
73
ks
Bez DPH 60 Kč

Medikomed Jedle 10 ml

Medikomed Jedle je éterický olej, jež vás ihned přenese do voňavého lesa. Vůně jedle je velice typická a obsahuje jemné balzamické a dřevité tóny spolu s nádechem pryskyřice. Toto aroma má celkový revitalizační efekt na psychickou i fyzickou stránku organismu.

Jedle je charakteristická svou vysokou baktericidní a antivirovou aktivitou, proto je oblíbená pro použití zejména na jaře a na podzim. Působí proti množení škodlivých mikroorganismů a je využívána právě při chřipkách či nachlazení, kdy zmírňuje příznaky zánětu a pomáhá ulevit od potíží.

Éterický olej z jedle má zároveň silné tonizační účinky a skvěle neutralizuje veškeré nepříjemné pachy v domácnosti i na pracovišti. Jedle zmírňuje svalové napětí a je velice vhodná do masážních olejů a přípravků. Zároveň zmenšuje otoky a mírně prohřívá.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pro rychlý účinek nařeďte éterický olej čistým rostlinným olejem a aplikujte na pokožku. Éterický olej nepoužívejte nezředěný.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Abies Alba Oil
i
i

aromaterapeutické účinky: astma, nachlazení a viróza, revmatismus a artritida
konzistence: olejová
obal: skleněný
přebal: papírový