/    /    /    /    /  

Saloos Jedle 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Éterické oleje E - J
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
92
ks
Bez DPH 76 Kč

Saloos Jedle 10 ml

Saloos Jedle je éterický olej s významnými aromaterapeutickými účinky, jež působí na fyzické i psychické aspekty organismu. Vůně jedle je velice typická a má stimulační efekt díky svým bylinným a dřevitým tónům. Éterický olej z jedle je výborným prostředkem k inhalaci a příjemně provoní váš domov.

Olej z jedle má silný antiseptický efekt a je často využíván jako přirozená dezinfekce do místností. Brání množení škodlivých mikroorganismů, neutralizuje nepříjemné pachy a pročišťuje vzduch. Dodá vaší domácnosti svěží aroma, jež zmírňuje známky únavy a podporuje celkové uvolnění.

Jedle posiluje lokální mikrocirkulaci v tkáních a uplatňuje se pro masáže studených a nedostatečně prokrvených končetin. Blahodárně působí také při rýmě a nachlazení, kdy udržuje průchodnost dýchacích cest. Ulevuje od bolestí a je využívána také při revmatizmu.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.

Saloos Jedle 10 ml

Saloos Jedľa je éterický olej s významnými aromaterapeutickými účinkami, ktoré pôsobia na fyzické i psychické aspekty organizmu. Vôňa jedle je veľmi typická a stimulačný efekt vďaka svojim bylinným a drevitým tónom. Éterický olej z jedle je výborným prostriedkom na inhaláciu a príjemne prevonia váš domov.

Olej z jedle má silný antiseptický efekt a je často využívaný ako prirodzená dezinfekcia do miestností. Bráni množeniu škodlivých mikroorganizmov, neutralizuje nepríjemné pachy a prečisťuje vzduch. Dodá vašej domácnosti sviežu arómu, ktorá zmierňuje známky únavy a podporuje celkové uvoľnenie.

Jedľa posilňuje lokálnu mikrocirkuláciu v tkanivách a uplatňuje sa na masáže studených a nedostatočne prekrvených končatín. Blahodarne pôsobí tiež pri nádche a nachladnutí, kedy udržuje priechodnosť dýchacích ciest. Uľavuje od bolestí a je využívaná tiež pri reumatizme.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Abies Alba Oil
i
i

aromaterapeutické účinky: astma, nachlazení a viróza, revmatismus a artritida
konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz