/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Jedle 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Éterické oleje E - J
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
174
ks
Bez DPH 144 Kč

Nobilis Tilia Jedle 10 ml

Nobilis Tilia Jedle je éterický olej pocházející z rakouské jedle. Jeho vůně je velice svěží a má blahodárný účinek na psychiku. Aromaterapeutické působení tohoto éterického oleje oceníte zejména v náročných obdobích, zvýšeném stresu či duševním vypětí. Olej podporuje relaxaci a pomáhá vám zcela se uvolnit a oddat příjemnému odpočinku. 

Éterický olej působí proti dráždivému kašli a účinně snižuje tvorbu hlenu. Díky tomu je velice vhodný pro použití v období respiračních onemocnění, zejména pak na jaře a na podzim. Napomáhá pročistit dýchací cesty, usnadňuje dýchání a přináší úlevu při pocitech dušnosti.

Jedle má významné antirevmatické účinky, ulevuje i od dlouhotrvajících bolestí a působí příznivě proti známkám zánětu. Přirozeně podporuje krevní oběh, má prohřívací efekt na tkáně a zvyšuje jejich regenerační schopnost.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Nevhodné pro těhotné ženy a děti do 3 let. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný. Čistý éterický olej může pokožku popálit a poškodit.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Abies Alba Oil
i
i

aromaterapeutické účinky: astma, nachlazení a viróza, revmatismus a artritida
konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz