/    /    /    /    /  

Saloos Jedlové šišky 5 ml

Značka:
Množství: 5 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Éterické oleje E - J
Hodnocení:
4,0/5 1 hlas
Cena
73
ks
Bez DPH 60 Kč

Saloos Jedlové šišky 5 ml

Saloos Jedlové šišky je esenciální olej z jedlových šišek s velmi typickou lesní kořeněnou vůní, která přinese do vaší domácnosti atmosféru čisté přírody a přirozeně dezinfikuje vzduch v místnostech. Svěží vůně jedlových šišek má stimulační účinek na tělo i mysl.

Éterický olej z jedlových šišek je oblíbeným přípravkem při onemocněních dýchacích cest, zejména pak rýmě, nachlazení, ale i angínách a tracheobronchitidách. Napomáhá udržovat průchodnost dýchacího traktu, podporuje vylučování hlenu a vykašlávání a snižuje otok dýchacích cest.

Jedlové šišky mají také příznivý vliv na krevní oběh, stimulují mikrocirkulaci v tkáních a mají celkový povzbuzující efekt. Působí také při dlouhotrvajících bolestech kloubů a svalů, zejména pak při revmatizmu a dalších obtížích.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.

Saloos Jedlové šišky 5 ml

Saloos Jedľové šišky je esenciálny olej z jedľových šišiek s veľmi typickou lesnou korenistou vôňou, ktorá prinesie do vašej domácnosti atmosféru čistej prírody a prirodzene dezinfikuje vzduch v miestnostiach. Svieža vôňa jedľových šišiek stimulačný účinok na telo i myseľ.

Éterický olej z jedľových šišiek je obľúbeným prípravkom pri ochoreniach dýchacích ciest, najmä pri nádche, nachladnutí, ale aj angínach a tracheobronchitídach. Napomáha udržiavať priechodnosť dýchacieho traktu, podporuje vylučovanie hlienu a vykašliavanie a znižuje opuch dýchacích ciest.

Jedľové šišky majú tiež priaznivý vplyv na krvný obeh, stimulujú mikrocirkuláciu v tkanivách a majú celkový povzbudzujúci efekt. Pôsobia tiež pri dlhotrvajúcich bolestiach kĺbov a svalov, najmä potom pri reumatizme a ďalších ťažkostiach.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Abies Alba Cone Oil
i
i

aromaterapeutické účinky: astma, nachlazení a viróza, revmatismus a artritida
konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz