/    /    /    /  

Weleda Jehličnanová koupel uvolňující 200 ml

Značka:
Množství: 200 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Přípravky do koupele
Certifikáty: NATRUE
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
349
ks
Bez DPH 288 Kč

Weleda Jehličnanová koupel uvolňující 200 ml

Uvolňující jehličnanová koupel Weleda vás přenese přímo doprostřed voňavého smrkového a borovicového lesa. Koupel pomůže vyčistit si hlavu a utřídit myšlenky podobně jako poklidná procházka lesem. Uvolní svaly a navodí příjemný klid celého těla i mysli. Výborně pomáhá i při kašli a nachlazení, obsažené oleje z jehličnanů uvolňují ucpané dutiny.

Oleje z jedle sibiřské a jedle bělokoré tvoří silnou kombinaci s protizánětlivými, antibakteriálními a prokrvujícími účinky. Pomáhají při problémech se studenými končetinami a uvolňují namožené svaly. Kromě toho dokáží zmírnit projevy akné a dalších zánětlivých kožních onemocněních.

Uvolňující koupel neobsahuje žádné syntetické emulgátory, aromata, barviva či konzervační látky nebo pěnivé tenzidy. Díky tomu nenarušuje přirozený hydrolipidový kožní film a pokožku nedráždí ani nevysušuje. Její základ tvoří olivové mýdlo, které pleť jemně čistí a zároveň vyživuje.

Tajemství koupele

V dnešní uspěchané době často dáváme přednost rychlému sprchování a podceňujeme význam důkladné koupele. Koupel s těmi pravými přípravky totiž působí nejen na naše tělo, ale také na psychiku, kdy vám pomůže konečně se uvolnit a zapomenout na starosti běžného dne, nebo vám naopak dodá potřebnou energii a vitalitu. 

Hluboká relaxace

Díky koupeli Weleda si pak tyto okamžiky vychutnáte naplno a necháte na sebe působit aromaterapeutické vonné silice, jež dokážou ovlivnit vaši náladu a aktuální rozpoložení. Jehličnanová koupel Weleda zahalí vaše tělo do okouzlující a omamné vůně lesa, jež vám připomene klidné procházky a ponoří vaše tělo i mysl do hluboké relaxace.  

Harmonizace těla i mysli

Vůně jehličnanů má velice příznivý vliv na psychiku, dokáže harmonizovat vaše myšlenky a pomáhá utřídit si je v hlavě. Je ideální pro ty, kdo "pracují hlavou" a jsou vystaveni velkému mentálnímu stresu. S touto koupelí si během několika málo okamžiků vyčistíte hlavu a budete se cítit odpočinutí a plni sil. Koupel navíc zanechá vaši pokožku hedvábně jemnou.

Při únavě i nachlazení

Oleje z jehličnanů zároveň působí také na pokožku, podporují její prokrvení a tonizují ji. Přírodní jehličnanová koupel je proto skvělá také na unavené svaly, po sportovním výkonu či náročné fyzické činnosti. Vůně lesa zároveň pročišťuje dýchací trakt, pomáhá odstranit zahlenění a zprůchodnit dýchací cesty, proto je ideální v období chřipek a nachlazení. 

Příprava: Do napuštěné koupele přidejte dvě lžíce jehličnanového koupelového mléka.

Weleda Jehličnanová koupel uvolňující 200 ml

Uvoľňujúci ihličnanový kúpeľ Weleda vás prenesie priamo doprostred voňavého smrekového a borovicového lesa. Kúpeľ pomôže vyčistiť si hlavu a utriediť myšlienky podobne ako pokojná prechádzka lesom. Uvoľní svaly a navodí príjemný kľud celého tela a mysle. Výborne pomáha aj pri kašli a nachladnutí, obsiahnuté oleje z ihličnanov uvoľňujú upchaté dutiny.

Oleje z jedle sibírskej a jedle bielej tvoria silnú kombináciu s protizápalovými, antibakteriálnymi a prekrvujúcimi účinkami. Pomáhajú pri problémoch so studenými končatinami a uvoľňujú presilené svaly. Okrem toho dokážu zmierniť prejavy akné a ďalších zápalových kožných ochorení.

Uvoľňujúci kúpeľ neobsahuje žiadne syntetické emulgátory, arómy, farbivá či konzervačné látky alebo penivé tenzidy. Vďaka tomu nenarušuje prirodzený hydrolipidový kožný film a pokožku nedráždi ani nevyšušuje. Jeho základ tvorí olivové mydlo, ktoré pleť jemne čistí a zároveň vyživuje.

 

 


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Water (Aqua), Pottasium Olivate, Abies Alba Leaf Oil, Abies Sibirica Oil, Limonene1), Linalool1)
1) Natural essential oils
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: plastový

Výrobce

Weleda AG
Stollenrain 11
CH-4144 Arlesheim
Švýcarsko
www.weleda-kosmetika.cz