/    /    /    /    /  

Coslys Jemný mycí krém na ruce citron a levandule 300 ml

Značka:
Množství: 300 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 1 l / 458 Kč
Kategorie: Tekutá přírodní mýdla
Certifikáty: COSMETIQUE BIO - CHARTE COSMEBIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
202
ks
Bez DPH 167 Kč

Coslys Jemný mycí krém na ruce citron a levandule 300 ml

Jemný mycí krém Coslys s oleji z levandule a citronu je vhodný pro každodenní hygienu rukou. Díky jemnému složení bez obsahu mýdla namáhanou pokožku zbytečně nevysušuje ani nedráždí, naopak o ni pečuje a chrání před podrážděním i vznikem drobných zánětů. Jemná vůně uklidňující levandule a svěžího citronu vás navíc potěší a příjemně naladí.

Jemný mycí krém na ruce z pokožky účinně smývá nečistoty, mastnotu i bakterie za pomoci rostlinných výtažků a esenciálních olejů. Levandulový olej má antibakteriální a hojivé účinky, namáhanou pokožku zklidňuje a chrání před podrážděním. Podobně působí i olej z citrusové kůry, podporuje regeneraci pokožky a zároveň dezinfikuje a osvěžuje.

Krémové složení bez obsahu mýdla o ruce pečuje a zbytečně je nedráždí, o zklidnění se naopak postará výtažek z tužebníku. Ten harmonizuje podráždění, pokožku zjemňuje, posiluje a chrání. Mycí krém je vzhledem ke svému nedráždivému složení vhodný pro každodenní použití i pro citlivou pokožku.

Použití: Malé množství mýdla aplikujte na vlhkou pokožku rukou a lehce namydlete. Vydatně opláchněte čistou vodou.

Coslys Jemný mycí krém na ruce citron a levandule 300 ml

Jemný mycí krém Coslys s olejmi z levandule a citróna je vhodný pre každodennú hygienu rúk. Vďaka jemnému zloženiu bez obsahu mydla namáhanú pokožku zbytočne nevysušuje ani nedráždi, naopak ju ošetruje a chráni pred podráždením i vznikom drobných zápalov. Jemná vôňa upokojujúcej levandule a sviežeho citrónu vás navyše poteší a príjemne naladí.

Jemný mycí krém na ruky z pokožky účinne zmýva nečistoty, mastnotu aj baktérie za pomoci rastlinných výťažkov a esenciálnych olejov. Levanduľový olej má antibakteriálne a hojivé účinky, namáhanú pokožku upokojuje a chráni pred podráždením. Podobne pôsobí aj olej z citrusovej kôry, podporuje regeneráciu pokožky a zároveň dezinfikuje a osviežuje.

Krémové zloženie bez obsahu mydla sa o ruky stará a zbytočne ich nedráždi, o upokojenie sa naopak postará výťažok z túžobníka. Ten harmonizuje podráždenie, pokožku zjemňuje, posilňuje a chráni. Mycí krém je vzhľadom k svojmu nedráždivému zloženiu vhodný pre každodenné použitie aj pre citlivú pokožku.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Spiraea Ulmaria Flower Extract1), Sodium Coco Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Decyl Glucoside, Sodium Chloride, Glycerin, Citrus Limon Peel Oil1), Lavandula Angustifolia Oil1), Coconut Alcohol, Sodium Sulfate, Benzyl Alcohol, Citric Acid, Dehydroacetic Acid, Limonene, Linalool, Citral
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: gelová
obal: plastový
vůně - druh: citron, levandule

Výrobce

Comptoir des lys
Z.A. des Douets jaunes
49360 SOMLOIRE
Francie
tel: 02 41 55 66 65
http://www.comptoirdeslys.com/en/