/    /    /    /    /  

Coslys Jemný mycí krém na ruce jablko 1 l

Gentle Hand Wash Cream

Značka:
Množství: 1 l
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 300 ml / 202 Kč
Kategorie: Tekutá přírodní mýdla
Certifikáty: COSMETIQUE BIO - CHARTE COSMEBIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
458
ks
Bez DPH 379 Kč

Coslys Jemný mycí krém na ruce jablko 1 l

Jemný mycí krém Coslys se šťavnatou vůní jablek pečuje každý den o namáhanou pokožku rukou, zjemňuje ji a vyživuje. Šetrné mýdlo umyje ruce, aniž by je vysušovalo či dráždilo. Naopak je toto krémové mýdlo plné rostlinných výtažků a květových vod, které o pokožku pečují a chrání ji.

Jemné mýdlo z pokožky rukou perfektně odstraní jakékoliv nečistoty i nepříznivé bakterie a díky extraktu z tužebníku ji zklidňuje, regeneruje a působí protizánětlivě. Také urychluje hojení drobných poranění. Stejné antibakteriální a protizánětlivé vlastnosti má i olej z vavřínu (bobkového listu). Hutná pěna plná rostlinných tenzidů pečuje o pokožku rukou, aniž by ji dráždila, či dokonce vysušovala. Příjemná lehká vůně jablek dodává mýdlu nezaměnitelnou osvěžující vůni, která doprovází člověka ještě dlouho po mytí.

Použití: Malé množství mýdla napěňte v dlaních a vydatně opláchněte vlažnou vodou. Používejte podle potřeby.

Coslys Jemný mycí krém na ruce jablko 1 l

Jemný mycí krém Coslys so šťavnatou vôňou jabĺk sa stará každý deň o namáhanú pokožku rúk, zjemňuje ju a vyživuje. Šetrné mydlo umyje ruky bez toho, aby ich vysúšalo či dráždilo. Naopak toto krémové mydlo je plné rastlinných výťažkov a kvetových vôd, ktoré sa o pokožku starajú a chránia ju.

Jemné mydlo z pokožky rúk perfektne odstráni akékoľvek nečistoty i škodlivé baktérie a vďaka extraktu z túžobníka ju upokojuje, regeneruje a pôsobí protizápalovo. Tiež urýchľuje hojenie drobných poranení. Rovnaké antibakteriálne a protizápalové vlastnosti má aj olej z vavrínu (bobkového listu). Hutná pena plná rastlinných tenzidov sa stará o pokožku rúk bez toho, aby ju dráždila, či dokonca vysušovala. Príjemná ľahká vôňa jabĺk dodáva mydlu nezameniteľnú osviežujúcu vôňu, ktorá sprevádza človeka ešte dlho po umývaní.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Water, Spirae Ulmaria Flower Extract1), Sodium Coco-Sulfate, Cocamidopropyl Betain, Decyl Glucoside, Sodium Chloride, Glycerin, Pyrus Malus Fruit Extract1), Coconut Alcohol, Sodium Sulfate, Litsea Cubeba Fruit Oil1), Fragrance, Benzyl Alcohol, Citric Acid, Dehydroacetic Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Citral
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: gelová
obal: plastový
vůně - druh: jablko

Výrobce

Comptoir des lys
Z.A. des Douets jaunes
49360 SOMLOIRE
Francie
tel: 02 41 55 66 65
http://www.comptoirdeslys.com/en/