/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Jemný peeling s jojobovými estery 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Pleťový přírodní peeling
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
224
ks
Bez DPH 185 Kč

Nobilis Tilia Jemný peeling s jojobovými estery 50 ml

Jemný pleťový peeling Nobilis Tilia s jojobovými estery šetrně odstraňuje suché pleťové buňky i z té nejcitlivější pokožky, aniž by pokožku zbytečně dráždil či dokonce vysušoval. Velice drobné peelingové částečky jojobových esterů z pleti šetrně avšak účinně odstraní nečistoty usazené v pórech i suché šupinky, projasní barevný tón pleti a současně zlepší prokrvení pokožky.

Jemný peeling lehce pečuje o všechny typy pleti, včetně té suché a citlivé. Díky šetrnému nedráždivému složení z pokožky lehce odstraňuje nečistoty i přebytečný kožní maz usazený v pórech, pomáhá uvolňovat černé tečky a zároveň lehce obrušuje odumřelé pleťové buňky.

Pravidelná peelingová masáž citelně zlepšuje prokrvení pokožky, čímž napomáhá snadnější regeneraci a zdravému pěstěnému vzhledu pokožky. Peeling je navíc obohacen o vitamin E, který pleť chrání před nepříznivými vnějšími vlivy, ztrátou elasticity a současně podporuje rychlé hojení pleti. Dobře prokrvená pleť získává sjednocený vzhled i barevný tón a také snadněji vstřebává pečující krémy.

Použití: Potřebné množství peelingu aplikujte na navlhčenou pokožku obličeje i celého těla a lehkými krouživými pohyby masírujte. Poté vydatně opláchněte vlažnou vodou. Opakujte podle potřeby 1 - 2x týdně.

Nobilis Tilia Jemný peeling s jojobovými estery 50 ml

Jemný pleťový peeling Nobilis Tilia s jojobovými estermi šetrne odstraňuje suché pleťové bunky aj z tej najcitlivejšej pokožky bez toho, aby pokožku zbytočne dráždil, či dokonca vysušoval. Veľmi drobné peelingové čiastočky jojobových esterov z pleti šetrne, avšak účinne odstránia nečistoty usadené v póroch aj suché šupinky, rozjasnia farebný tón pleti a súčasne zlepšia prekrvenie pokožky.

Jemný peeling jemne ošetruje všetky typy pleti, vrátane tej suchej a citlivej. Vďaka šetrnému nedráždivému zloženiu z pokožky jemne odstraňuje nečistoty a prebytočný kožný maz usadený v póroch, pomáha uvoľňovať čierne bodky a zároveň ľahko obrusuje odumreté pleťové bunky.

Pravidelná peelingová masáž citeľne zlepšuje prekrvenie pokožky, čím pomáha ľahšej regenerácii a zdravému pestovanému vzhľadu pokožky. Peeling je navyše obohatený o vitamín E, ktorý pleť chráni pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi, stratou elasticity a súčasne podporuje rýchle hojenie pleti. Dobre prekrvená pleť získava zjednotený vzhľad aj farebný tón a taktiež ľahšie vstrebáva ošetrujúce krémy.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Polyglyceryl-5 Oleate, Hydrogenated Jojoba Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Aqua, Tocopheryl Acetate, Carotene, Alcohol, Limonene1), Citronellol1)
1) Natural essential oils
i
i

konzistence: emulze s tuhými částicemi
obal: plastový
typy pleti: citlivá pleť, mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť, suchá pleť

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz