/    /    /    /  

Taoasis Jóga, Baldini 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Směsi éterických olejů
Produktová řada: Baldini Směsi ÉO
Certifikáty: NATRUE
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
235
ks
Bez DPH 194 Kč

Taoasis Jóga, Baldini 10 ml

Směs éterických olejů Baldini Jóga má čistou osvěžující vůni s tóny dřeva a citrusových plodů. Maximálně podpoří soustředění, pročistí mysl a perfektně se tak hodí ke cvičení jógy i meditaci.

Směs olejů vás příjemně naladí tóny nahořklého grapefruitu, hřejivého santalového dřeva a zemité pačuli. Kořeněná lehce exotická a přesto svěží vůně je skvělým společníkem pro zklidnění mysli, utřídění myšlenek a celkově k mentálnímu odpočinku. Směs olejů tak využijete ke cvičení jógy i pro chvíle odpočinku.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Taoasis Jóga, Baldini 10 ml

Zmes éterických olejov Baldini Joga má čistú osviežujúcu vôňu s tónmi dreva a citrusových plodov. Maximálne podporí sústredenie, prečistí myseľ a perfektne sa tak hodí k cvičeniu jogy a meditácie.

Zmes olejov vás príjemne naladí tónmi horkastého grapefruitu, hrejivého santalového dreva a zemitého pačuli. Korenistá, ľahko exotická, a napriek tomu svieža vôňa je skvelým spoločníkom pre upokojenie mysle, utriedenie myšlienok a celkovo pre mentálny odpočinok. Zmes olejov tak využijete ku cvičeniu jogy a pre chvíle oddychu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Parfum, Limonene, Geraniol, Linalool, Citral, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Eugenol, Farnesol, Isoeugenol
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný
produktové řady: Baldini Směsi ÉO

Výrobce

TAOASIS GmbH
Dahlbrede 3
32758 Detmold
Německo
http://taoasis.com/