/    /    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Jojobový olej, bio 200 ml

Značka:
Množství: 200 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 100 ml / 279 Kč
Kategorie: Jojobový olej
Certifikáty: CPK BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
384
ks
Bez DPH 334 Kč

Nobilis Tilia Jojobový olej, bio 200 ml

Aktuálně: Uvedená fotografie je momentálně pouze ilustrační. Aktuální fotografii pro Vás už připravujeme :-).

Bio jojobový olej Nobilis Tilia pečuje o všechny typy pleti díky vysokému obsahu nenasycených mastných kyselin a vitaminu E. Pleť je tak aktivně regenerována, posílena a ochráněna před nepříznivými vnějšími vlivy. Navíc jojobový olej obsahuje přirozeně se vyskytující UV faktor 4, který ochrání pokožku před slunečním zářením.

Jojobový olej regeneruje všechny typy pleti, včetně té citlivé a jemné, pokožku intenzivně hojí, zjemňuje a uzamyká v ní tolik potřebnou hydrataci. Za to mohou obsažené nenasycené mastné kyseliny a vitamin E, které vyživují pokožku do hloubky, chrání ji a posilují.

Olej je vhodný jak pro péči o pokožku obličeje, tak celého těla. Posiluje ji, dodává elasticitu, potřebnou hydrataci a zároveň ji chrání před nepříznivými vnějšími vlivy. Díky vysokému podílu vitaminu E, silnému antioxidantu, je pleť navíc ochráněna před známkami stárnutí a vznikem vrásek.

Použití: Pár kapek oleje aplikujte ráno a/nebo večer na navlhčenou pokožku obličeje a lehce rozetřete.

Upozornění: Jojobový olej se jako jeden z mála nedoporučuje k vnitřnímu užití. Jedná se totiž o přírodní vosk, který není tělem vstřebáván a trávicím ústrojím projde beze změny.

Nobilis Tilia Jojobový olej, bio 200 ml

Bio jojobový olej Nobilis Tilia ošetruje všetky typy pleti vďaka vysokému obsahu nenasýtených mastných kyselín a vitamínu E. Pleť je tak aktívne regenerovaná, posilnená a ochránená pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi. Navyše jojobový olej obsahuje prirodzene vyskytujúci sa UV faktor 4, ktorý ochráni pokožku pred slnečným žiarením.

Jojobový olej regeneruje všetky typy pleti, vrátane tej citlivej a jemnej, pokožku intenzívne hojí, zjemňuje a uzamyká v nej tak potrebnú hydratáciu. Za to môžu obsiahnuté nenasýtené mastné kyseliny a vitamín E, ktoré vyživujú pokožku do hĺbky, chránia a posilňujú.

Olej je vhodný ako starostlivosť o pokožku tváre, tak aj celého tela. Posilňuje, dodáva elasticitu, potrebnú hydratáciu a zároveň chráni pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi. Vďaka vysokému podielu vitamínu E, silnému antioxidantu, je pleť navyše ochránená pred známkami starnutia a vznikom vrások.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Simmondsia Chinensis Seed Oil
i
i

konzistence: olejová
obal: plastový

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz