/    /    /    /    /    /  

Saloos Jojobový olej, bio 20 ml

Značka:
Množství: 20 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 50 ml / 143 Kč 250 ml / 601 Kč 125 ml / 333 Kč
Kategorie: Jojobový olej
Certifikáty: CPK
Hodnocení:
3,0/5 1 hlas
Cena
89
ks
Bez DPH 74 Kč

Saloos Jojobový olej, bio 20 ml

Jojobový olej Saloos je velmi vhodný pro péči o všechny typy pleti. Z hlediska složení se jedná vlastně o vosk. Běžně je však jojobový olej označován jako olej.

Patří k nejcennějším přírodním olejům. Je vhodný pro jakýkoli typ pokožky. Udržuje přirozenou vlhkost pokožky, pravidelným používáním se citlivá, suchá a podrážděná kůže stává opět odolnou. Obsahuje vyvážený poměr pěstících látek s hojivou schopností. Pokožku ošetřuje, regeneruje, vyhlazuje a pomáhá v péči o aknózní pleť. Má přirozený ochranný UV-filtr 3 až 4. Pár kapek jojobového oleje vmasírovaných do vlhkých vlasů jim dodá hebkost, jemnost a navrátí přirozený lesk.

Hlavní předností jojobového oleje je jeho schopnost normalizace kožního mazu. Díky tomu je vhodný pro každý typ pokožky, především pro smíšenou. Mastnou pleť jojobový olej zmatňuje a zmírňuje produkci kožního mazu. Suchá místa dostatečně promastí a vyživí.

Použití: Malé množství oleje vmasírujte do vlhké pokožky.

Skladování: Záruční doba 24 měsíců. Skladujte v chladu.

Saloos Jojobový olej, bio 20 ml

Jojobový olej Saloos je veľmi vhodný na starostlivosť o všetky typy pleti. Z hľadiska zloženia sa jedná vlastne o vosk. Preto sa neužíva vnútorne - prechádza tráviacim traktom nezmenený. Bežne je však jojobový olej označovaný ako olej.

Patrí k najcennejším prírodným olejom. Je vhodný na akýkoľvek typ pokožky. Udržiava prirodzenú vlhkosť pokožky, pravidelným používaním sa citlivá, suchá a podráždená koža stáva opäť odolnou. Obsahuje vyvážený pomer ošetrujúcich látok s hojivou schopnosťou. Pokožku ošetruje, regeneruje, vyhladzuje a pomáha pri starostlivosti o aknóznu pleť. Má prirodzený ochranný UV-filter 3 až 4. Pár kvapiek jojobového oleja vmasírovaných do vlhkých vlasov im dodá hebkosť, jemnosť a navráti prirodzený lesk.

Hlavnou prednosťou jojobového oleja je jeho schopnosť normalizácie kožného mazu. Vďaka tomu je vhodný na každý typ pokožky, predovšetkým na zmiešanú. Mastnú pleť jojobový olej matuje a zmierňuje produkciu kožného mazu. Suché miesta dostatočne premastí a vyživí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Související dotazy z poradny

Smíchání růžového éterického oleje s rostlinným olejem

Mám 1 ml pravého růžového oleje z Bulharska, ale nechci ho používat koncentrovaný. Četla jsem, že se může ...

Vlastnosti

Složení: 100% jojobový olej lisovaný za studena
INCI: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz