/    /    /    /    /  

Medikomed Kadidlovník 5 ml

Značka:
Množství: 5 ml
Další velikosti: 10 ml / 217 Kč
Kategorie: Éterické oleje K - L
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Medikomed Kadidlovník 5 ml

Medikomed Kadidlovník je čistý éterický olej s typickou kořeněnou vůní s balzamickými tóny, jenž je velice oblíbená již po staletí pro svůj silný aromaterapeutický potenciál. Kadidlovník skvěle neutralizuje nepříjemné pachy a na dlouhou dobu provoní váš domov.

Éterický olej z kadidlovníku má skvělé antiseptické účinky a je používán pro dezinfekci ran. Chrání drobná poranění či vředy před infekcemi. Zároveň stimuluje přirozenou regenerační schopnost pokožky a urychluje hojení. Má také prohřívací schopnosti.

Kadidlovník je pro svou typickou vůni často používán při meditaci a různých formách relaxace. Pročišťuje a harmonizuje mysl, povznáší a uspokojuje. Má také antidepresivní účinky a jeho příznivý vliv oceníte mimojiné při únavě, nespavosti a celkovém vyčerpání.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pro rychlý účinek nařeďte éterický olej čistým rostlinným olejem a aplikujte na pokožku. Éterický olej nepoužívejte nezředěný.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Boswellia Carterii Oil
i
i

aromaterapeutické účinky: astma, hojení ran a zánětů, mastná pleť, nachlazení a viróza, problematická pleť a akné, suchá pleť, zralá pleť
konzistence: olejová
obal: skleněný
přebal: papírový